Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

10/18/2021

·

397 views


Cardano (ADA) Gözden Düşmeye Başladı: Bu Seviye Her Şeyi Bitirebilir

Bir zamanlar elde ettiği yükseliş ile rakibi olan birçok kripto para birimini geride bırakan Cardano (ADA), şimdi ise ciddi bir gerilemenin eşiğinde. Üçüncülüğü Binance Coin’e kaptıran Cardano’nun büyük güncellemesini tamamlamasına rağmen aslında beklenen etkiyi oluşturmadığı görülüyor. Cardano’nun en büyük...

Cardano (ADA) Gözden Düşmeye Başladı: Bu Seviye Her Şeyi Bitirebilir

Bir zamanlar elde ettiği yükseliş ile rakibi olan birçok kripto para birimini geride bırakan Cardano (ADA), şimdi ise ciddi bir gerilemenin eşiğinde.

Üçüncülüğü Binance Coin’e kaptıran Cardano’nun büyük güncellemesini tamamlamasına rağmen aslında beklenen etkiyi oluşturmadığı görülüyor.

Cardano’nun en büyük üçüncü kripto para birimi olarak devam ettirdiği günler de böylece bitti. Bu düşüş aslında akıllı kontrat furyasının etkisini kaybetmesi ile beraber geldi.

Alonzo Güncellemesi İşe Yaramadı

Alonzo güncellemesinin oluşturduğu furya sayesinde ciddi bir yükseliş elde eden Cardano, ağda buna rağmen hala ciddi bir şeylerin hayata geçirilmemesinden sonra tökezledi ve 3,10 dolar seviyesinden düşüşe geçti. 2 Eylül tarihinde 3,10 doları gören ve toplam piyasa değeri 100 milyar dolara ulaşan ADA, an itibarıyla 5. sırada yer alıyor.

ADA sadece BNB’ye değil aynı zamanda USDT’ye de yenildi ve toplam piyasa değeri 69 milyar dolara kadar çekildi. ADA’yı geçmesi beklenen sıradaki kripto para birimi ise 51 milyar dolarlık piyasa değeri ile XRP gibi gözüküyor.

ADA fiyatı için özellikle bir noktanın ise çok kritik olduğu görülmekte. Daha önce önemli bir destek konumunda olan 2,16 dolar şu an ADA’yı tutmaya çalışsa da baskı devam ettikçe bunun yeterli olmayacağı söylenebilir.

ADA fiyatı için 2,16 doların kaybı 1,80 dolara kadar düşüş anlamı taşıyor ve fiyat buradan eski noktasına hızlı bir şekilde düşebilir. ADA eğer 2,16 dolardan tutunamazsa 1,80 dolar, burada tutunamazsa da 1,30 dolar sıradaki noktalar.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!
Bitcoin Sistemi
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!

last Tuesday at 7:57 PM

·

11 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X