Logo
Cardano Ecosystem

Trading11

07/27/2022

·

326 views


Cardano (ADA) generuje týdenní býčí divergenci podruhé v historii

Token ADA se vymanil z 307denní klesající linie odporu poté, co týdenní i denní RSI generovaly býčí divergenci. ADA klesá od doby, kdy v srpnu dosáhla historického maxima 3,10 USD. Dosavadní pohyb dolů vedl k minimu 0,40 USD v květnu...

Cardano (ADA) generuje týdenní býčí divergenci podruhé v historii

Token ADA se vymanil z 307denní klesající linie odporu poté, co týdenní i denní RSI generovaly býčí divergenci.

ADA klesá od doby, kdy v srpnu dosáhla historického maxima 3,10 USD. Dosavadní pohyb dolů vedl k minimu 0,40 USD v květnu 2021.

Cena od té doby mírně vzrostla, ale stále se obchoduje za 0,47 USD. Měřeno od historického maxima se cena zatím snížila o 47 %.

Nejzajímavější je křívka RSI, která vyvolala býčí divergenci (zelená čára). Jediný jiný případ, kdy týdenní RSI vygenerovala býčí divergenci, byl v prosinci 2019 a vedl k pohybu nahoru o 135 %.

RSI však stále sleduje svou medvědí trendovou linii divergence (černá) a obchoduje se pod 50. Prolomení této linie by potvrdilo, že býčí zvrat začal.

Graf ADA/USDT podle TradingView

Dlouhodobý výpadek

Podobně jako týdenní graf, i ten denní poskytuje býčí výhled. Hlavním důvodem je to, že se cena vymanila z klesající linie odporu, která byla na místě 307 dní. Úniky z takových dlouhodobých struktur jsou obvykle známkou toho, že předchozí trend je dokončen. 

Denní RSI navíc vytvořila značné množství býčí divergence. 

Pokud bude pohyb nahoru pokračovat, nejbližší oblast odporu by byla na 0,78 USD.

Retracement ADA

Šestihodinový graf ukazuje potenciální vzor dvojitého dna uvnitř horizontální oblasti podpory 0,41 USD. Dvojité dno je považováno za býčí vzor, ​​což znamená, že většinu času vede k výpadkům. 

Cena však stále sleduje sestupnou linii odporu, která zatím způsobila tři odmítnutí . Odtržení od linie by potvrdilo vzor dvojitého dna a naznačilo, že cena směřuje nahoru.

Obchodník s kryptoměnami @altstreetbet tweetoval graf ADA a uvedl, že cena pravděpodobně klesne směrem k 0,45 dolaru.

Zdroj: Twitter

Od tweetu ADA již dosáhla cíle. Celý pokles vypadá jako korekční vzor ABC (černý). Vzorec vedl k poklesu pod úroveň retracementu 0,618 Fib, ale cena se od té doby vrátila. 

Pokud se jí podaří udržet nad ní, pravděpodobně by to vedlo k odtržení od výše zmíněné linie odporu a vyšším cenám.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Trading11

ORIGINAL SOURCE

https://trading11.com/cardano-ada-generu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Trading11

See more
Cardano ako najrozvíjanejšie kryptoaktívum
Trading11
Cardano ako najrozvíjanejšie kryptoaktívum

last Sunday at 5:04 PM

·

74 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X