Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/21/2022

·

292 views


Cardano (ADA) Geliştiricileri Merakla Beklenen Gelişme İçin Tarihi Verdi!

Cardano (ADA) ile ilgili son dönemde gelen önemli haberlere bir yenisi daha eklendi. ADA ekosisteminin beklenen olaylarından biri olan DJED stablecoininin mainnet piyasaya çıkış tarihi, coinin dağıtıcısı COTI tarafından 2023 yılının Ocak ayı olarak belirlendi. COTI CEO’su Shahaf Bar-Geffen,...

Cardano (ADA) Geliştiricileri Merakla Beklenen Gelişme İçin Tarihi Verdi!

Cardano (ADA) ile ilgili son dönemde gelen önemli haberlere bir yenisi daha eklendi.

ADA ekosisteminin beklenen olaylarından biri olan DJED stablecoininin mainnet piyasaya çıkış tarihi, coinin dağıtıcısı COTI tarafından 2023 yılının Ocak ayı olarak belirlendi.

COTI CEO’su Shahaf Bar-Geffen, duyuruyu Pazartesi günü 2022 Cardano Zirvesi sırasında yaptı ve daha sonra resmi Twitter hesapları tarafından teyit edildi.

Coinin piyasaya çıkış tarihi daha önce Cardano ağındaki Vasil hard fork’unun ertelenmesi ile ileri bir tarihe ötelenmişti.

Cardano Stablecoini DJED, DJED Pay İçin Uygun Adımları Atıyor

Duyuruya göre, aşırı teminatlı algoritmik stablecoin’in kapsamlı denetiminin başarılı olmasının bir sonucu olarak lansman tarihi Ocak 2023 olarak belirlendi.

Cardano Vakfı ve COTI tarafından Djed Pay adlı bir ödeme platformu ve kripto para birimi ödeme ağ geçidi de tanıtıldı ve işletmelerin Djed’i ödeme olarak kabul etmelerini sağlayacak.

COTI’nin, özel test ortamında Cardano node sürüm 1.35.x’i daha etkin bir şekilde çalıştırabilmek için zincir dışı kodun iyileştirilmesine yönelik adımları içeren Djed geliştirme çalışmaları hakkında topluluğa yaptığı son güncellemenin üzerinden yalnızca iki ay geçti.

Bar-Geffen, Djed’in piyasaya sürülmesinin önemini vurgularken, stablecoin’in başarısını sağlamak için COTI ve Input Output Global’in (IOG) ortak çabalarıyla ortaya konan çabaya dikkat çekti.

COTI CEO’su açıklamalarına şöyle devam etti:

“Son piyasa olayları, dalgalanmalara karşı güvenli bir limana ihtiyacımız olduğunu bir kez daha kanıtladı ve Djed, Cardano ağında bu güvenli liman olarak hizmet verecek. Sadece stabil bir coine değil, aynı zamanda merkezi olmayan ve on-chain rezerv kanıtına sahip bir coine de ihtiyacımız var.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano TVL Değeri Tüm Zamanların Zirvesinde! ADA Analizi
Bitcoin Sistemi
Cardano TVL Değeri Tüm Zamanların Zirvesinde! ADA Analizi

03/08/2023

·

23 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics