Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

08/13/2022

·

200 views


Cardano (ADA) Geliştiricileri, Büyük Vasil Güncellemesi İçin 3 Şart Açıkladı!

Cardano (ADA) geliştiricisi Input Output, yaklaşmakta olan Vasil hard forkunun “güvenli” ve “emniyetli” bir şekilde yönetilmesini sağlamak istediğini yineledi. Geliştiriciler, Cardano Güncellemesi İçin Gereklilikleri Açıkladı Yükseltmenin ana ağ lansmanının gerçekleşeceği zamanı belirleyecek üç temel göstergenin ana hatları çizildi. Her...

Cardano (ADA) Geliştiricileri, Büyük Vasil Güncellemesi İçin 3 Şart Açıkladı!

Güncelleme: 13.08.2022 - 09:55

Takip et

Cardano (ADA) geliştiricisi Input Output, yaklaşmakta olan Vasil hard forkunun “güvenli” ve “emniyetli” bir şekilde yönetilmesini sağlamak istediğini yineledi.

Geliştiriciler, Cardano Güncellemesi İçin Gereklilikleri Açıkladı

Yükseltmenin ana ağ lansmanının gerçekleşeceği zamanı belirleyecek üç temel göstergenin ana hatları çizildi. Her şeyden önce, ana ağ bloklarının %75’inin son Vasil node adayı tarafından oluşturulması gerekiyor.

Geliştiriciler kısa süre önce Vasil geliştirici ağında kullanılmak üzere Cardano node sürüm 1.35.3’ü yayınladı. Input Output’a göre, geliştiriciler herhangi bir teknik zorlukla karşılaşmadığı sürece bu sürüm mainnet yükseltmesini tetikleyecek.

İkinci olarak, kripto paranın mevcut likiditesinin büyük bölümünü temsil eden yaklaşık 25 borsanın yükseltme gerçekleşmeden önce sisteme dahil edilmesi gerekiyor.

Son olarak, önde gelen Cardano tabanlı merkeziyetsiz uygulamaların 1.35.3 node sürümüne yükseltilmesi gerekiyor. DefiLlama tarafından sağlanan verilere göre Minswap, WingRiders, SundaeSwap, MuesliSwap ve Lending Pond şu anda ağdaki en popüler ilk beş dApp olarak sıralanıyor.

The IOG & @CardanoStiftung teams – plus the whole dev and SPO community – continue to work hard preparing for the #Vasil upgrade, bringing multiple enhancements to #Cardano.

Here’s a quick recap of where we’re at and what you can expect…👇

Thread🧵
1/9

— Input Output (@InputOutputHK) August 12, 2022

Vasil hard forkunun başlangıçta Temmuz ayı başında başlatılması planlanmıştı, ancak teknik zorluklar nedeniyle piyasaya sürülmesi süresiz olarak ertelendi.

Bununla birlikte Input Output, ADA topluluğuna sürekli destekleri için teşekkür etti ve önümüzdeki haftalarda yeni gelişmeler oldukça topluluğun Twitter üzerinden bilgilendirileceğini ekledi. ADA geliştirici şirketi, açıklamalarında şunları da söyledi:

“Vasil güncellemesi, yürüttüğümüz en iddialı çalışma programıdır. Topluluğun desteği olmadan bunların hiçbiri mümkün olmazdı, gerçek bir ekip çalışması oldu. Öncelikli kaygımız, bu yükseltmeyi güvenli ve emniyetli bir şekilde yönetmektir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!
Bitcoin Sistemi
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!

11/21/2022

·

106 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X