Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto (TK)

06/02/2023

·

61 views


Cardano (ADA) Fiyatındaki Değişim, Balina İşlemleri Olabilir

Bugün kripto para piyasası genelinde yatay bir seyir izlenirken, Cardano (ADA) fiyatı gün içinde %4 değer kazandı. TradingView grafiklerine göre yüklü ADA transferlerinde önemli bir artış kaydedildi. Cardano...

Cardano (ADA) Fiyatındaki Değişim, Balina İşlemleri Olabilir

Bugün kripto para piyasası genelinde yatay bir seyir izlenirken, Cardano (ADA) fiyatı gün içinde %4 değer kazandı. TradingView grafiklerine göre yüklü ADA transferlerinde önemli bir artış kaydedildi.

Cardano ekosisteminde hareketli bir hafta yaşanıyor. Balina olarak adlandırılan ADA milyonerlerin yüklü transferleri dikkat çekti. Transferler farklı ADA hesapları arasında gerçekleşirken bu hesapların borsalara ait olup olmadığı konusunda net bir bilgi bilgi paylaşılmadı. Transferlerin ardından ADA fiyatı piyasadan pozitif ayrışarak 0,378 dolara kadar yükseldi.

Bunun yanında, ADA üreticisi Input Output Hong Kong (IOHK), haftalık ilerleme raporunu yayınladı. Buna göre ağa eklenen aktif proje sayısı 129’a çıktı. Toplam işlem sayısının 67 milyona çıktığı kaydedildi. Raporda ayrıca ağdaki teknolojik gelişimler hakkında bilgiler paylaşıldı;

Bu hafta, çekirdek teknoloji ekipleri, diğer iyileştirmelerin yanı sıra daha fazla Conway desteği, optimizasyonlar ve ksıa sonra devreye girerek yeni ağ paketleri sunacak olan düğüm v.8.1.0 üzerinde çalıştı. Ekip, bu düğüm için entegrasyon çalışmasını tamamladı ve teknik borçları ele almaya devam etti.

Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi: Trust Project yönergelerine uygun olarak bu makale, sektördeki uzmanların veya bireylerin görüşlerini ve bakış açılarını sunar. BeInCrypto, okuyucuya şeffaf raporlar ulaştırmaya kendini adamıştır. Ancak bu makalede ifade edilen görüşler, BeInCrypto’nun veya çalışanlarının düşüncelerini yansıtmayabilir. Okuyucular bu içeriğe dayalı karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamalı ve bir profesyonele danışmalıdır.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on BeInCrypto (TK)

ORIGINAL SOURCE

https://tr.beincrypto.com/cardano-ada-fi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from BeInCrypto (TK)

See more
Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi
BeInCrypto (TK)
Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi

07/14/2023

·

66 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)