Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

08/18/2023

·

51 views


Cardano (ADA) Fiyatında Bitcoin Etkisi: Yatırımcılar Belirsizlik İçinde! › COINTURK

Özet- Bitcoin (BTC) düşüşleri ve Elon Musk'ın Bitcoin varlıklarını satmasıyla kripto piyasasına olumsuz etki.- Cardano (ADA) fiyatı, yılın başındaki kazançlarını kaybederek düşüş yaşadı, volatilite nedeniyle...

Cardano (ADA) Fiyatında Bitcoin Etkisi: Yatırımcılar Belirsizlik İçinde! › COINTURK

Özet

  • - Bitcoin (BTC) düşüşleri ve Elon Musk'ın Bitcoin varlıklarını satmasıyla kripto piyasasına olumsuz etki.

  • - Cardano (ADA) fiyatı, yılın başındaki kazançlarını kaybederek düşüş yaşadı, volatilite nedeniyle belirsiz fiyat hareketleri.

  • - ADA'nın değeri son zamanlarda düşüş gösterdi, 0,24799 dolar destek seviyesi ve 0,27742 dolar direnç seviyesi kritik önemde, yatırımcılar gelecekteki fiyat hareketini izliyor.

  • - Piyasa etkisi: Nötr

Lider kripto para birimi olan Bitcoin‘in (BTC) son mücadelelerinden kaynaklanan olumsuzluk, Elon Musk’ın SpaceX’in 2021’de tüm Bitcoin varlıklarını sattığına dair son haberlerin ardından tüm kripto para birimi piyasasına nüfuz etti.

ADA’da 2023 Kazançları Silindi!

Bu düşüş eğiliminin geniş kapsamlı etkisi, Cardano‘nun (ADA) fiyatında kendini gösterdi ve 2023’ün başından bu yana elde ettiği tüm kazançları fiilen sildi. Yeni yıl Cardano’nun 0,246 dolar seviyesinden bir işlemle başlamasıyla başladı. Yine de mevcut senaryo, ADA’nın 18 Ağustos’taki fiyatının 0,264 dolar olmasıyla tam bir tezat oluşturabilir. Bu tür volatiliteli durumlar Nisan’daki 0,45 dolar ve Temmuz’daki 0,35dDolar’lık kayda değer yüksek seviyeleri göz önüne alındığında, ADA’nın fiyat gidişatını kargaşaya sürükledi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde %10 oranının üzerinde endişe verici bir düşüşe tanık olarak, ADA holder’larının zorlu bir sürece girmesine neden oldu. Daha da önemlisi token mevcut konum itibariyle son 24 saat içinde %3,5’lik bir düşüş yaşıyor ve kısa bir süre için 0,2473 dolar seviyesine dokunuyor.

ADA’da Detaylı Fiyat Tahmini!

ADA’nın değeri şu anda 0,2963 dolar civarında seyrediyor. Bu gelişmelerin ışığında, ADA’nın acil görünümünün temel destek ve direnç seviyelerine bağlı olduğu ortaya çıkabilir. Mevcut konumda 0,24799 dolar seviyesi, ADA’nın aşağı yönlü momentumunun potansiyel olarak yavaşlatılabileceği ve hatta tersine çevrilebileceği çok önemli bir destek noktası olarak hizmet edebilir.

Öte yandan ADA’da 0,27742 dolarlık direnç seviyesi, kısa vadede herhangi bir potansiyel toparlanma için zorlu bir engel oluşturabilir. Bu destek ve direnç seviyeleri arasındaki hareket şüphesiz ADA’nın önümüzdeki gün ve haftalardaki yolculuğunu şekillendirebilir. Daha geniş kripto para piyasası, Bitcoin’in mücadelelerine yanıt vermeye devam ederken, ADA yatırımcıları ve meraklıları kendilerini potansiyel bir geri dönüşün veya daha derin bir düşüşün sinyallerini bekleyen bir yol ayrımında buluyorlar.

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-ada-fiyati...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from CoinTürk

See more
Tek Kelimeyle Korkunç! Yatırımcıların Çok Sevdiği Altcoin İçin Büyük Uyarı! › COINTURK
CoinTürk
Tek Kelimeyle Korkunç! Yatırımcıların Çok Sevdiği Altcoin İçin Büyük Uyarı! › COINTURK

09/22/2023

·

14 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)