Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

10/10/2023

·

187 views


Cardano (ADA) fiyatı yükselişe geçebilir mi?

Bitcoin (BTC) bazlı düşüşten etiklenen Cardano (ADA), 0,30 doları geri almak için potansiyel bir kırılıma yaklaşmış durumda.Geçtiğimiz günlerde BTC tarafında yaşanan düşüş, altcoin’lerden yüklü miktarda para...

Cardano (ADA) fiyatı yükselişe geçebilir mi?

Bitcoin (BTC) bazlı düşüşten etiklenen Cardano (ADA), 0,30 doları geri almak için potansiyel bir kırılıma yaklaşmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde BTC tarafında yaşanan düşüş, altcoin’lerden yüklü miktarda para çıkışına sebep oldu. Son birkaç ayı yükselişle geçiren altcoin’lerde de düşüşler meydana geldi. Ancak düşüşlerin ağır ve sert geçtiği bugünlerde ADA için potansiyel bir yükseliş sinyali geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ADA uzun vadede çalışabilecek bir düşen takozun zirvesine yaklaşıyor. Düşen takoz, direnç ve destek bölgelerinin sıkışması anlamına geliyor. Bu takoz genellikle yükseliş bazlı çalışıyor.

Cardano (ADA) fiyatı kırılımın eşiğinde

Uzun süredir düşen takoz arasında fiyat hareketliliği sergileyen Cardano (ADA) olası bir yükseliş için sinyal veriyor. ADA, düşen takozun zirve bölgesine ulaşmış durumda.

Cardano ADA

CoinPedia tarafından yapılan bir analize göre, ADA için yükseliş her an gerçekleşebilir. Düşen takoz arasında fiyat hareketini sürdüren ADA, 0,260 dolara yakın bir bölgede vakit geçiriyor. Bu bölgenin aşılması halinde düşen takozun kırılacağı ve yükselişin başlayacağı tahmin ediliyor.

CoinPedia’ya göre ADA düşen takozu kırması halinde yüzde 20’lik bir yükseliş performansıyla 0,30 doların üzerine çıkabilir. Daha önce ADA direnç bölgesinden geri sekti. Bu nedenle ADA’nın 50 günlük SMA’daki önemli bir destek noktası olan 0,24 dolara kadar geri çekilme ihtimali bulunuyor. Bu bölgedeki likidasyonun alınmasıyla ADA’nın 0,30 dolara doğru ilerleyen bir yükselişi başlayabilir.

Bir başka veri de balina cüzdanlarından geldi. ADA tutan balina adresleri ellerindeki arzı 28,82 milyar ADA’dan 28,87 milyar ADA’ya çıkardı. ADA fiyat hareketini fırsat bilen balinalar birikim yapmaya devam ediyor.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-ada-fi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Coinkolik

See more
Kripto analisti, Cardano'dan (ADA) bir ralli bekliyor
Coinkolik
Kripto analisti, Cardano'dan (ADA) bir ralli bekliyor

02/09/2024

·

66 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)