Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

10/16/2021

·

633 views


Cardano (ADA) Fiyatı Son 24 Saatte Sabit Kaldı!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. Cardano’nun fiyatı son 24 saatte sabit kaldı. CEO Ben Armstrong, her şeye rağmen, ADA fiyatının... Daha fazla okumak için Cardano (ADA) Fiyatı Son 24 Saatte Sabit Kaldı! ziyaret edebilirsiniz.

Cardano (ADA) Fiyatı Son 24 Saatte Sabit Kaldı!

coinprojesi.comada 1Cardano (ADA) Fiyatı Son 24 Saatte Sabit Kaldı! 3
  • Cardano’nun fiyatı son 24 saatte sabit kaldı.
  • CEO Ben Armstrong, her şeye rağmen, ADA fiyatının bu yıl sona ermeden önce 15-20 dolara kadar yükselebileceğine inanıyor.
  • ADA fiyatı 2,20 dolardan işlem görüyor.

Son 24 saat içinde Cardano’nun (ADA) fiyatı istikrarlı bir şekilde sabit kalırken, tüm kripto piyasası da tamamen karışık sonuçlar yaşadı. 

Üstelik, konuya daha fazlasını ekleyen Cardano, son birkaç hafta içinde fiyatta aşırı derecede sıkıştı. Ancak şu anda, ADA nihayet yeniden gelişmeye hazır olduğunu gösteren iyi bir işaret gösteriyor.

Şu anda ADA, yazım sırasında 72.210.754.165 $ eşik değeri ile 2.20 $ gibi iyi bir fiyatla işlem görüyor. Ayrıca CoinGecko’ya göre 24 saatlik 2.448.319.198 dolarlık işlem hacmine sahip. Mevcut performansına rağmen, bu satışta Cardano’yu hala 4. en büyük kripto para birimi yapıyor.

Cardano’nun geçen haftaki performansına geri dönersek, rapor, ADA’nın şu anda yansıttığı şey nedeniyle her yönden patlayabileceğinden bahsetti. Daha büyük bir iyilik için, kripto topluluğu önümüzdeki günlerde yaklaşık 2,5 dolar direnç ve 2,0 dolar destek beklemelidir.

Cardano Bu Yıl Nasıl Bir Yükseliş Yaşayacak?

Konuyla ilgili yorum yapan BitBoyCrypto.com CEO’su Ben Armstrong, görüşünü dile getirdi. ADA fiyat döngüsünün şimdiye kadar karşılaştığı en parabolik olduğuna inanıyor. Bu temelde, Armstrong, insanların bu yıl sona ermeden önce ADA fiyatının 15 ila 20 dolar arasında olmasını beklemeleri gerektiğini öngördü.

Ek olarak, Cardano ekosistemi de bugünlerde DeFi alanın’da çok çeşitli projeleri hayata geçirmekle meşgul. Cardano blok zinciri ayrıca NFT’leri desteklemeye başladı ve kullanıcıların akıllı sözleşme adresleri hakkında endişelenmeden NFT’leri basmasına ve takas etmesine olanak sağladı.

coinprojesi.com cardano 1Cardano (ADA) Fiyatı Son 24 Saatte Sabit Kaldı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 164

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/cardano-ada-fiya...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

259 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X