Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

03/17/2024

·

107 views


Cardano (ADA) Fiyatı 5 Dolara Ulaşabilir Mi? Popüler Analist Fiyat Tahminlerini Paylaştı

Güncelleme: 17.03.2024 - 10:00 Popüler kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı açıklamasında Cardano (ADA) fiyatına dair tahminlerini ve analizlerini paylaştı. Analiste göre mevcut durumda Cardano’nun...

Cardano (ADA) Fiyatı 5 Dolara Ulaşabilir Mi? Popüler Analist Fiyat Tahminlerini Paylaştı

Güncelleme: 17.03.2024 - 10:00

Popüler kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı açıklamasında Cardano (ADA) fiyatına dair tahminlerini ve analizlerini paylaştı.

Analiste göre mevcut durumda Cardano’nun izlediği fiyat hareketi, 2018’den 2021’ kadar süren fiyat hareketiyle benzerlik taşıyor.

Ali Martinez, bu eğilimin devam etmesi durumunda ADA fiyatının önümüzdeki haftalar boyunca 0.55 dolar ila 0.80 dolar arasında konsolide olmasını bekliyor. Analist bunun ardından ise 1.70 dolara bir yükseliş yaşanabileceğini iddia ediyor. Burada da bir süre konsolidasyon bekleyen analist, ilginç bir şekilde ardından ise 5 dolara doğru bir yolculuk başlayabileceğini savunuyor. Bu, 2021 yılında 3.10 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gören ADA için söz konusu rekordan çok daha yüksek bir seviye.

Bununla birlikte ADA fiyatının 5 dolara yükselmesi için altcoinin piyasa değerinin 170 milyar dolara fırlaması gerekiyor ki bu daha önce görülmemiş bir rakam. Martinez, daha önce de Cardano için bazılarınca uçuk görünen fiyat tahminlerinde bulunmuştu.

Bu yazının yazıldığı anlarda ADA fiyatı 0.6684 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 12 by July 11, 2024 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us.Vote for Us


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Bitcoin Sistemi

See more
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!
Bitcoin Sistemi
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!

07/02/2024

·

36 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)