Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

10/29/2021

·

654 views


Cardano (ADA) Fiyat Analizi (Kritik Destek Seviyeleri)!

Ekim ayında dar bir kanal içerisinde seyreden ADA, piyasa düşüşleri ile beraber gerçekleştirilen satışların ardından kanalı aşağı yönlü kırarak yaklaşık %13’lük bir değer kaybı yaşadı. Kaydettiği bu değer kaybı ile ADA, kritik bir destek seviyesi olan 2 dolar fiyat...

Cardano (ADA) Fiyat Analizi (Kritik Destek Seviyeleri)!

2021 seneside yüksek bir fiyat performansı göstererek 3 dolar seviyelerini yükselen ADA, son düşüş ile beraber 2 dolar desteğine tutunmaya çalışıyor.

Ekim ayında dar bir kanal içerisinde seyreden ADA, piyasa düşüşleri ile beraber gerçekleştirilen satışların ardından kanalı aşağı yönlü kırarak yaklaşık %13’lük bir değer kaybı yaşadı. Kaydettiği bu değer kaybı ile ADA, kritik bir destek seviyesi olan 2 dolar fiyat seviyelerinin altına düştü.

2,14-2,23 Dolar Seviyelerindeki Satış Baskısı

Akıllı kontrat platformu Cardano‘nun kripto para birimi olan ADA, Ekim ayı boyunca yaptığı simetrik üçgen yapısını aşağı kırması ile beraber, geçici süreliğine de olsa 1,90 dolar fiyat seviyelerine geriledi. 2 dolar fiyat seviyesindeki güçlü destek bölgesinin kırılması, ADA’da ortalama %10’luk bir değer kaybına sebep oldu. Çeşitli veriler ve göstergeler, ADA‘nın 2,14 ila 2,23 ABD Doları arasında büyük miktarda satış baskısı ile karşı karşıya olduğunu ve bunun da yukarı yönlü fiyat hareketlerinin o kadar kolay olmayacağı anlamına geldiğini belirtti.

Kritik 2 Dolar Seviyesi

Birçok uzman analist, ADA’nın 1,90 fiyat seviyelerinin de altına düşmesi durumunda 1,80 dolar seviyelerine gerileyebileceğini ve 1,80 dolar seviyelerinde güçlü bir destek seviyesinin olmamasından dolayı da ADA’nın daha büyük değer kayıpları yaşayabileceğini dile getirdi. Öte yandan ADA’nın tekrardan 2 dolar fiyat seviyelerinin üzerine çıkması, Cardano yatırımcılarının endişelerini büyük ölçüde giderdi.

Yazının yazıldığı esnada Cardano (ADA), CoinMarketCap verilerine göre 65 milyar dolarlık piyasa değeri ile 2,03 dolar fiyat seviyelerinden işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-ada-fiyat-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Müjdeyi Önden Vermişlerdi Cardano Nihayet Başlattı! ADA Coin Yükselir Mi? › CoinTürk
CoinTürk
Müjdeyi Önden Vermişlerdi Cardano Nihayet Başlattı! ADA Coin Yükselir Mi? › CoinTürk

last Monday at 7:40 PM

·

13 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X