Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/10/2021

·

516 views


Cardano (ADA)’da Kritik Gelişme: ADA Bu Seviyelere Ulaşabilir!

Cardano (ADA), güncellemelere rağmen uzun bir süredir konsolide oldu ve 2 dolar seviyesinin altında kaldı. Ancak, ADA teknik olarak yükselişe işaret eden bir model içerisine girdi ve fiyat yüzde 30 artabilir. ADA, an itibariyle ilk 10’da en iyi performans...

Cardano (ADA)’da Kritik Gelişme: ADA Bu Seviyelere Ulaşabilir!

Cardano (ADA), güncellemelere rağmen uzun bir süredir konsolide oldu ve 2 dolar seviyesinin altında kaldı. Ancak, ADA teknik olarak yükselişe işaret eden bir model içerisine girdi ve fiyat yüzde 30 artabilir. ADA, an itibariyle ilk 10’da en iyi performans sergilayen kripto para konumunda.

 Uzun süreli konsolidasyondan sonra Cardano, büyük ralliler yapmaya eğilimli! Fiyat, artmaya devam edecek!

Cardano, son zamanlarda yeni rekor seviyelere tanık olan Bitcoin ve Ethereum’un gerisinde kaldı. BTC ve ETH boğa koşularına devam ederken, ADA, günlük grafikte yüzde 30’luk bir yükselişe işaret eden düşen bir kama modeli oluşturuyor. Bu, yükselişin devam edeceği anlamına geliyor. Mevcut grafiğin üst sınırı, 7 Eylül’den bu yana Cardano fiyatı için direnç görevi görüyor. Bununla birlikte, beklenen hedefe ulaşılabilmesi için Cardano fiyatının hala aşması gereken birkaç engel var. ADA için ilk engel, paralel kanalın üst trend çizgisinde 2,18 dolarda, ardından 100 günlük Basit Hareketli Ortalamada (SMA) 2,22 dolarda.

Cardano, yukarıda belirtilen direnç seviyelerinin üzerine çıkarsa, fiyatını yüzde 30 artırarak 2.73 dolara yükselebilir. Uzun süreli konsolidasyonların gücünü hafife almamak önemlidir. ADA da bu süreçten geçti. Altcoin, bu yılın başlarında uzun bir konsolidasyondan sonra, yaklaşık yüzde 200 artış kayddetti. Düşen takozun üst trend çizgisinde 2,09 dolar üzerinde bir günlük kapanış, alıcılara Cardano fiyatının yükseliş hedefine ulaşarak yoluna devam edeceğine dair güven verebilir.

ADA, BTC ve ETH rallilerini kaçırmış olan yatırımcılar için satın alma fırsatı sunuyor

Bununla birlikte, Cardano fiyatı için satış baskısı artarsa, ADA 50 günlük SMA’da 2.13 dolarda, ardından yüzde 23.6 Fibonacci düzeltme seviyesinde 2.10 dolarda anında destek keşfedecek. Satış siparişlerindeki diğer ani artışlar, tokenin düşen kamanın üst sınırına doğru düşmesine neden olabilir ve paralel kanalın orta sınırına ve 21 günlük SMA’ya 2,06 dolara denk gelebilir. Cardano, Bitcoin ve Ethereum’un gerisinde kalsa da ADA, BTC ve ETH rallilerini kaçırmış olan yatırımcılar için satın alma fırsatı sunuyor.

 Bitcoin ve Ethereum yeni ATH’lerine ulaşırken, birçok altcoin’de ivme kazanmaya başladı. SHIB ile hareketlilik kazanan piyasa, bu hafta BTC ve ETH fiyat hareketlerine odaklandı. Cardano da yeni ATH’sine ulaşan altcoin’ler listesine katılabilir. Daha fazla kripto para haberi için Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-adad...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!
KriptoArena
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!

last Sunday at 9:29 AM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X