Cardano (ADA)’da Gözler 24 Kasım’da: Yeni ATH Bekleniyor!

1 week ago    141 views
Telegram LinkedIn
Join us in creating a new level of authenticity in document verification.

Cardano (ADA), fiyatın 3 dolara ve hatta tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükselmesine olanak sağlayacak iki büyük gelişmeyi bekliyor. ADA, Avrupa’nın en büyük kripto para borsasında listelenmeye hazırlanırken ,topluluk bu hafta protokol hakkında haberler ve güncellemeler bekliyor.

Cardano, 24 Kasım’da Bitstamp’te listeleniyor!

Cardano fiyatı, düşüş eğilimine devam ederken yatırımcılar uzun süredir ralli için bekliyor. ADA’nın 24 Kasım’da işlem hacmine göre Avrupa’nın en büyük kripto para borsası olan Bitstamp’te listelenmesi bekleniyor. Borsa, para yatırma ve çekme işlemlerinin 23 Kasım’da açılacağını, ancak işlemlerin ertesi gün başlayacağını duyurdu. ADA’nın Bitstamp’ta listelenmesiyle, ADA fiyatının yükselmesi bekleniyor.

25 Kasım’da, Cardano’nun arkasındaki geliştirme ekibi olan Input Output, önemli gelişmelerin, güncellemelerin ve haberlerin duyurulacağı bir basın açıklaması yapacak. Protokolün arkasındaki çekirdek ekip, üçüncü nesil Blockchain’deki güncellemeleri paylaşacak.

 Teknik göstergeler, yükselişe işaret ediyor: Yeni ATH mümkün!

Cardano için yaklaşan iki büyük etkinliğe ek olarak, ADA günlük grafikte düşen bir kama modeli oluşturarak token için yükseliş görünümüne işaret ediyor. İyimser grafik modeli, teknik modelin üst sınırının üzerine çıkmayı başarırsa, Cardano için 2,90 dolara doğru yüzde 35’lik bir ralli öngörüyor. Ek satın alma baskısı, ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.09 dolara ulaşmasına ön ayak olabilir. Bununla birlikte, Cardano fiyatı, token için 1,74 dolardan destek görevi gören düşen takozun alt sınırında işlem görmeye devam ediyor. Bir iyileşmenin gerçekleşmesi için ADA’nın bu seviyenin üzerinde kapanış yapması gerek.

Cardano fiyatı için ilk engel 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’da (SMA) 1,88 dolarda, ardından 20 Kasım’ın yüksek seviyesi 1,95 dolarda görünüyor. 21 günlük SMA’da 1,98’de ek direnç, ardından 50 günlük SMA’da 2,07 dolar direnç olarak karşımızı çıkıyor. Cardano fiyatı, 11 Kasım’ın yükseği 2,14 dolar ile aynı zamana denk gelecek şekilde düşen takozun üst sınırını geçmeyi başarırsa, 2,90 dolara doğru yüzde 35’lik bir  yükseliş meydana gelebilir. Bununla birlikte, Cardano bu seviyeyi geçemezse, ADA 18 Kasım’ın düşüğü 1,70 dolara gerileyebilir. Satış emirlerindeki bir artış, tokeni 15 Haziran’ın yükseği 1,60 dolara doğru aşağı itebilir. Daha fazla analiz haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Verlux is Building The Biggest Cross-Chain NFT Marketplace On The Cardano Blockchain - Join Seed Sale
AFRIXX - An African generative NFT project


BUY AFRIXX NFT - An African generative NFT project
The first NFT project to combine art and history, aiming to expand the knowledge of Africans and their history. BUY NFT NOW - https://afrixx.io/buy
Read the article in Kriptoarena
A decentralized Bison meme coin on cardano network
ADACASH - Earn passive income.