Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/23/2021

·

516 views


Cardano (ADA)’da Gözler 24 Kasım’da: Yeni ATH Bekleniyor!

Cardano (ADA), fiyatın 3 dolara ve hatta tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükselmesine olanak sağlayacak iki büyük gelişmeyi bekliyor. ADA, Avrupa’nın en büyük kripto para borsasında listelenmeye hazırlanırken ,topluluk bu hafta protokol hakkında haberler ve güncellemeler bekliyor. Cardano,...

Cardano (ADA)’da Gözler 24 Kasım’da: Yeni ATH Bekleniyor!

Cardano (ADA), fiyatın 3 dolara ve hatta tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükselmesine olanak sağlayacak iki büyük gelişmeyi bekliyor. ADA, Avrupa’nın en büyük kripto para borsasında listelenmeye hazırlanırken ,topluluk bu hafta protokol hakkında haberler ve güncellemeler bekliyor.

Cardano, 24 Kasım’da Bitstamp’te listeleniyor!

Cardano fiyatı, düşüş eğilimine devam ederken yatırımcılar uzun süredir ralli için bekliyor. ADA’nın 24 Kasım’da işlem hacmine göre Avrupa’nın en büyük kripto para borsası olan Bitstamp’te listelenmesi bekleniyor. Borsa, para yatırma ve çekme işlemlerinin 23 Kasım’da açılacağını, ancak işlemlerin ertesi gün başlayacağını duyurdu. ADA’nın Bitstamp’ta listelenmesiyle, ADA fiyatının yükselmesi bekleniyor.

25 Kasım’da, Cardano’nun arkasındaki geliştirme ekibi olan Input Output, önemli gelişmelerin, güncellemelerin ve haberlerin duyurulacağı bir basın açıklaması yapacak. Protokolün arkasındaki çekirdek ekip, üçüncü nesil Blockchain’deki güncellemeleri paylaşacak.

 Teknik göstergeler, yükselişe işaret ediyor: Yeni ATH mümkün!

Cardano için yaklaşan iki büyük etkinliğe ek olarak, ADA günlük grafikte düşen bir kama modeli oluşturarak token için yükseliş görünümüne işaret ediyor. İyimser grafik modeli, teknik modelin üst sınırının üzerine çıkmayı başarırsa, Cardano için 2,90 dolara doğru yüzde 35’lik bir ralli öngörüyor. Ek satın alma baskısı, ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.09 dolara ulaşmasına ön ayak olabilir. Bununla birlikte, Cardano fiyatı, token için 1,74 dolardan destek görevi gören düşen takozun alt sınırında işlem görmeye devam ediyor. Bir iyileşmenin gerçekleşmesi için ADA’nın bu seviyenin üzerinde kapanış yapması gerek.

Cardano fiyatı için ilk engel 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’da (SMA) 1,88 dolarda, ardından 20 Kasım’ın yüksek seviyesi 1,95 dolarda görünüyor. 21 günlük SMA’da 1,98’de ek direnç, ardından 50 günlük SMA’da 2,07 dolar direnç olarak karşımızı çıkıyor. Cardano fiyatı, 11 Kasım’ın yükseği 2,14 dolar ile aynı zamana denk gelecek şekilde düşen takozun üst sınırını geçmeyi başarırsa, 2,90 dolara doğru yüzde 35’lik bir  yükseliş meydana gelebilir. Bununla birlikte, Cardano bu seviyeyi geçemezse, ADA 18 Kasım’ın düşüğü 1,70 dolara gerileyebilir. Satış emirlerindeki bir artış, tokeni 15 Haziran’ın yükseği 1,60 dolara doğru aşağı itebilir. Daha fazla analiz haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-adad...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!
KriptoArena
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!

01/29/2023

·

15 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X