Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/06/2021

·

1K views


Cardano (ADA)’da 2 Kritik Sinyal Belirdi: İşte Yıl Sonu İçin Fiyat Beklentisi!

Cardano (ADA), boğa piyasası esnasında büyük bir düşüş trendinde sıkışıp kaldı. Ancak an itibariyle işier değişiyor gibi görünüyor. ADA, günlük talep bölgesine girerken, teknik veriler de yükselişe işaret ediyor. 1.71 doların altında bir günlük kapanış, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır....

Cardano (ADA)’da 2 Kritik Sinyal Belirdi: İşte Yıl Sonu İçin Fiyat Beklentisi!

Cardano (ADA), boğa piyasası esnasında büyük bir düşüş trendinde sıkışıp kaldı. Ancak an itibariyle işier değişiyor gibi görünüyor. ADA, günlük talep bölgesine girerken, teknik veriler de yükselişe işaret ediyor. 1.71 doların altında bir günlük kapanış, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. ADA an itibariyle 2 dolardan işlem görüyor.

Teknik görünüm yeni ATH’ye işaret ediyor: 2.30 ve 2.53 dolar seviyeleri direnç noktası!

Cardano fiyatı, 2 Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra art arda dokuz hafta düşüş yaşadı. Ancak, yükseliş görünümüne işaret eden iki teknik özellik nedeniyle ADA için yeni bir başlangıç olabilir. Cardano fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolardan, yüzde 42 değer kaybederek son zamanlardaki en düşük seviyesi olan 1.775 dolara geriledi. Bu düşüş, tüm kripto para piyasası toparlandığında meydana geldi Bu, ADA yatırımcıları için cesaret kırıcı olsa da, Cardano fiyatı için iki yükseliş sinyali geldi ve işler düzelmeye başlıyor.

Teknik verilere göz attıımızda, Cardano fiyatı, taban seviyeye ulaşmış gibi görünüyor. Ayrıca, ADA, genellikle  büyük bir yükselişe yol açan üçlü taban formasyonu oluşturdu. Son zamanlarda 1,73 ile 1,87 dolar arasında değişen 12 saatlik talep bölgesine yapılan düşüşler sağlıklı düzeltmeler olarak yorumlanabilir. Bu nedenle, Cardano fiyatı, 3,10 dolara doğru yavaş bir şekilde tırmanıyor ve, büyük bir yükseliş bekliyor. ADA’nın nihai hedefine ulaşmak için aşılması gereken 2.30  ve 2.53 dolar seviyesinde çok önemli direnç engelleriyle karşı karşıya kalacağını söyleyebiliriz.

Cardano için analist tahminleri

Cardano fiyatı toparlanırken, 1,73 ila 1,87 dolarlık talep bölgesine bir kırılma, ADA için düşüş görünümüne işaret edecek. 1.73 doların altında bir günlük kapanış bu yükseliş tezini  geçersiz kılacaktır. Bu düşüş hareketi, aynı zamanda, 1.58 dolar seviyesindeki acil destek seviyesine başka bir düşüş olasılığını da açacak.

Cardano Destekli Bu Altcoin Performansıyla Piyasaya Meydan Okuyor 

 Analistler, ADA’nın piyasa değeri ile ilk beş kripto para birimine geri dönebileceğini tahmin ediyor. Bir kripto para analisti ve YouTuber olan Gert van Lagen, ADA’nın devam eden boğa piyasasında fiyat keşif moduna girmesini bekliyor. Lagen, ADA fiyat trendini değerlendirdi ve 2017 boğa koşusundaki performansıyla karşılaştırdı. Lagen’in ADA fiyatı için 2022 hedefi 22 dolar. Analist, Cardano’nun yerel tokeninin analizine dayanarak 2021 sonunda 10 doları geçmesini bekliyor. FXStreet analistleri, ADA’nın yükselişe geçmesi için 2,10 dolarlık desteği geri alması gerektiğini tahmin ediyor. Daga fazla Cardano haberi için Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-adad...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!
KriptoArena
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!

01/29/2023

·

11 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X