Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

03/29/2023

·

116 views


Cardano (ADA) Bağımsız Varlık Oluyor - Kripto Teknik Haber

Cardano Cardano, tanık olduğumuz düzeltmeye rağmen piyasada daha fazla güç gösteriyor. Cardano (ADA), daha geniş pazardan bağımsızlık belirtileri gösteriyor. Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para...

Cardano (ADA) Bağımsız Varlık Oluyor - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Cardano, tanık olduğumuz düzeltmeye rağmen piyasada daha fazla güç gösteriyor. Cardano (ADA), daha geniş pazardan bağımsızlık belirtileri gösteriyor. Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para birimlerinden bu ayrışma, Cardano’nun bireysel bir varlık olarak artan gücünü vurgulamaktadır. Eşsiz bir fiyat yörüngesi ve bir aydan uzun süredir devam eden bir yükseliş trendi ile ADA, daha geniş piyasa trendleri azalırken bile dikkate değer bir yükselme gösterdi.

Yalnızca son iki gün içinde, Cardano fiyatında %11’lik bir artış yaşadı ve kripto pazarında öne çıkan bir varlık statüsünü daha da sağlamlaştırdı. Ayrıca son veriler, Cardano’nun ayrılmasının sadece geçici bir olay olmadığını gösterdi. Son beş ayda, 10.000 veya daha fazla ADA’ya sahip adresler toplu olarak 1.03 milyar token biriktirdi ve bu, varlıklarda %3.3’lük bir artışı temsil ediyor.

🐳📈 #Cardano has been showing some mild decoupling signs this week, and the #7 market cap asset is +8.2% in the past 24 hours. Addresses holding 10,000 or more $ADA have collectively accumulated 1.03B (3.3% more coins) in the past 5 months. https://t.co/7p6fOuzvG5 pic.twitter.com/TJGVwYujJn

— Santiment (@santimentfeed) March 29, 2023

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Meme Coin SNEK Yeni Borsada Listelendi - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Meme Coin SNEK Yeni Borsada Listelendi - Kripto Teknik Haber

last Wednesday at 9:52 PM

·

16 views

Related News

See more

Featured News

See more
WingRiders    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog