Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

04/05/2024

·

116 views


Cardano (ADA) 88,6 Milyon İşlemle Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaştı - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) Cardano’nun (ADA) arkasındaki şirket IOHK, 88,6 milyon işlemin tamamlanmasıyla projenin ilerlemesinde kayda değer bir kilometre taşı olduğunu duyurdu. Bu başarı, Cardano’nun blockchain alanında...

Cardano (ADA) 88,6 Milyon İşlemle Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaştı - Kripto Teknik Haber
Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Cardano’nun (ADA) arkasındaki şirket IOHK, 88,6 milyon işlemin tamamlanmasıyla projenin ilerlemesinde kayda değer bir kilometre taşı olduğunu duyurdu. Bu başarı, Cardano’nun blockchain alanında artan etkisinin ve dayanıklılığının altını çiziyor.

Son güncelleme, çeşitli alanlardaki önemli iyileştirmeleri vurguluyor ve sürekli gelişime olan bağlılığı gösteriyor. Dikkate değer iyileştirmeler arasında, özellikle LocalTxMonitor ve HasTx işlevselliklerinde, dönemler arası davranışı geliştirmeye yönelik değişiklikler yer almaktadır.

Ayrıca Lace ekibi tarafından Lace v.1.9’un piyasaya sürülmesi, çoklu cüzdan ve çoklu hesap işlevselliğini sunarak platformun kullanılabilirliğini artırıyor. Bu gelişme, Cardano’nun kullanıcılarına kapsamlı bir ekosistem sağlama hedefiyle uyumludur.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Forbes, XRP ve Cardano'yu Kripto Zombileri Olarak Niteledi - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Forbes, XRP ve Cardano'yu Kripto Zombileri Olarak Niteledi - Kripto Teknik Haber

04/26/2024

·

64 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)