Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/01/2024

·

93 views


Cardano (ADA) 50 Dolar Olursa 1000 Dolarlık Yatırımınız Kaç Dolara Dönüşür? İşte Veriler ve Görüşler

Cardano (ADA) yatırımcıları uzun vadede büyük kazançlar umuyor. ADA, 50 dolara ulaşırsa %11.011 artışla 110.000 dolar kâr sağlıyor. Bir grup analist ADA'nın 2040'a kadar 50 dolara ulaşabileceğini belirtti. Piyasa etkisi: Nötr

Cardano (ADA) 50 Dolar Olursa 1000 Dolarlık Yatırımınız Kaç Dolara Dönüşür? İşte Veriler ve Görüşler

Piyasanın uzun süredir güçlü projelerinden bir tanesi olarak varlığını sürdüren Cardano (ADA), özellikle piyasada yaklaşan boğa sezonu beklentisi, uzun vadeli yatırımcıların olası kârlarını hesaplamaları konusunda büyük bir heyecan içerisinde hareket ettiklerini gösteriyor.

Cardano (ADA) Yorumları

ADA tarafında oluşan görünüm son haftalarda beklentinin altında kalsa da bazı yatırımcılar tarafından hali hazırda token birikimi gerçekleştirildiği görülüyor ve bu durumun büyük bir kâr beklentisi barındırdığı düşünülüyor. BinanceTR'den 21 Milyon TL Değerinde Ödül Havuzu Sizi Bekliyor! Katılmak ve kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. BinanceTR’ye bu linkten üye olup ilk kriptonuzu alın!

Yaşanabilecek bir boğa piyasası durumunda yatırımcıların ADA konusunda sahip oldukları büyük beklentileri de bu satın alım işlemleri ortaya koyuyormuş gibi görünüyor.

Yazım saati itibariyle Cardano (ADA) nötr bir fiyat görünümüne sahipti. ADA bu süreçte 0,45 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyordu. Buna rağmen 24 saatlik işlem hacminde yaşanan %18’lik düşüş sonrası hacim 290 milyon dolara geriledi ve bu durum yatırımcı ilgisinde yaşanan bir düşüşü işaret etti.

ADA 50 Dolar Olur Mu?

ADA’nın bugün yazım saati itibariyle sahip olduğu o,45 dolarlık fiyat seviyesi göz önünde bulundurulduğunda, 1.000 dolar değerinde ADA alımı gerçekleştirmek 2.222,22 token’lık işlem anlamına gelecektir.

ADA’nın düşük bir ihtimale rağmen olası bir biçimde 50 dolar seviyesine yükselmesi, 2.222,22 ADA’lık bu miktarı 111.111,11 dolara dönüştürebilir ve günün sonunda 110.000 dolarlık karı yatırımcılarla buluşturabilir.

Mevcut fiyatı, geçmişte yaşanan fiyat hareketleri ve mevcut piyasa görünümü dikkate alındığında, ADA için 50 dolara ulaşmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir ki eski ATH’si de bunu doğrular biçimde durumu özetliyor.

ADA’nın bugüne kadar görülen en yüksek fiyat değeri, 2021 yılını işaret eden ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak görülen 3,09 dolar seviyesiydi. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, ADA’nın mevcut piyasa görünümünde 50 ulaşması için yaklaşık olarak %11.011,11’lik bir fiyat yükselişi gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Bahsedilen bu fiyat hedefi gerçeklikten uzak görünse de, bazı fiyat tahmin araçları ve analistler bunun gerçekleştirilebilir hedefler olduğunu ortaya koyuyor. Kripto borsası Changelly analistleri, ADA’nın takvimler 2040 yılını gösterdiğinde yani yaklaşık on altı yıl sonra 50 dolara ulaşabileceğini belirtti.

Diğer yandan, piyasanın bilinen kripto para fiyat analiz kuruluşlarından bir tanesi olan Telegaon, ADA’nın 2040 yılından sonra hatta 2050’den sonra bile 50 dolar ulaşamayacağını belirtiyor. Telegaon’a göre Cardano’nun (ADA) 2050 yılına kadar ulaşabilecğei maksimum fiyat 45,87 dolar seviyesi olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-ada-50-dol...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano’da (ADA) Boğaların ve Ayıların Savaşı! Galip Gelen Hangi Taraf?
CoinTürk
Cardano’da (ADA) Boğaların ve Ayıların Savaşı! Galip Gelen Hangi Taraf?

06/09/2024

·

54 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)