Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

01/19/2024

·

68 views


Cardano, 7 Dolara Yükselmeyi Planlıyor - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) Tanınmış kripto analisti Ali Martinez, Cardano (ADA) hakkında yeni bir bakış açısı ortaya koydu ve kripto para biriminin yakın gelecekte dikkate değer bir artış yaşayabileceğini öne sürdü....

Cardano, 7 Dolara Yükselmeyi Planlıyor - Kripto Teknik Haber
Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Tanınmış kripto analisti Ali Martinez, Cardano (ADA) hakkında yeni bir bakış açısı ortaya koydu ve kripto para biriminin yakın gelecekte dikkate değer bir artış yaşayabileceğini öne sürdü. Martinez’in son görüşleri, Cardano’nun mevcut konsolidasyon aşaması ile 2020’nin sonlarındaki davranışı arasında potansiyel bir benzerlik olduğuna işaret ediyor.

Tarihsel eğilimlerle paralellikler kuran Martinez, tarihin tekerrür etmesi halinde ADA’nın Nisan ayı civarında yükseliş seyrine devam edebileceğini öngörüyor. Analizine göre, bu modelin devamı Cardano’yu önemli bir yükselişe doğru itebilir, önce 0,80 dolara ulaşabilir, ardından 0,60 dolara kısa bir düzeltme yaşayabilir ve sonunda etkileyici bir 7 dolara ulaşabilir.

Martinez, mevcut ADA fiyat hareketi ile 2020 kripto piyasası çöküşü arasındaki benzerlikleri gösteren, gönderisine eklenen fiyat grafiğine atıfta bulunarak tahminini destekliyor. Bu önceki dönemde ADA birkaç ay boyunca aşağı yönlü bir konsolidasyon yaşadı, ancak neredeyse %3.000 oranında artış gösterdi ve sonuçta 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,06 dolara ulaştı.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

32 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)