Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

01/14/2024

·

85 views


Cardano 24 Milyon İşlemle Ani Yükseliyor - Kripto Teknik Haber

Cardano Piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olan Cardano, geçen yıl önemli ölçüde büyüdü. Cardano meraklısı Chris O, bir X gönderisinde Cardano’nun geçen yılki büyümesini vurguladı. 13...

Cardano 24 Milyon İşlemle Ani Yükseliyor - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olan Cardano, geçen yıl önemli ölçüde büyüdü.

Cardano meraklısı Chris O, bir X gönderisinde Cardano’nun geçen yılki büyümesini vurguladı. 13 Ocak 2023 ile 12 Ocak 2024 arasındaki ağ istatistiklerini karşılaştırıyor. Cardano ağı şu anda 82,8 milyon işlem gerçekleştirdi; bu, önceki yılın 58,7 milyonluk rakamına göre 24,1 milyonluk bir artış.

Cardano ağ yükseltmelerinin getirdiği gelişmiş işlevsellik sonucunda daha fazla kişi Cardano’yu çeşitli amaçlar için kullandığından, bu, yüksek düzeyde kullanıcı katılımı ve benimsenmesi anlamına gelir. Eylül 2022 Vasil yükseltmesi, Cardano’nun akıllı sözleşme kodlama dili Plutus v2’nin yükseltilmiş bir sürümünü sundu. Vasil ayrıca zincir üstü (Plutus) komut dosyalarının işlenmesinde iyileştirmeler getirerek kullanıcı maliyetlerini azalttı ve daha fazla komut dosyası verimi sağladı.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

32 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)