Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

12/07/2022

·

311 views


Cardano, 2023 İçin Çarpıcı Tahmin Aldı - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) Cardano odaklı Twitter hesabı ADA Whale, 2023 yılında Cardano için çarpıcı bir tahminde bulundu. Cardano ağı, yönetişim ve merkezi olmayan karar alma sürecini başlatan bir sonraki çağ olan...

Cardano, 2023 İçin Çarpıcı Tahmin Aldı - Kripto Teknik Haber
Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Cardano odaklı Twitter hesabı ADA Whale, 2023 yılında Cardano için çarpıcı bir tahminde bulundu. Cardano ağı, yönetişim ve merkezi olmayan karar alma sürecini başlatan bir sonraki çağ olan Voltaire Çağı’na giriyor. ADA Whale’e göre 2023, Cardano için yönetim yılı olacak. Cardano’nun son birkaç yıldır yetişmeye çalıştığını kaydetti; şimdi, kendi kendini yönetmeye doğru ilerlerken, gerçek potansiyeli ortaya çıkacağını belirtti. 2023 yılı, Cardano’nun COTI ağı ile işbirliği içinde geliştirdiği algoritmik sabit para birimi olan Djed sabit para biriminin lansmanını göreceği için Cardano için hareketli bir yıl olacak.

2023 is going to be the year of governance for Cardano. That’s interesting because in 2020-22 we were mostly playing catch up to other chains in areas like DeFi, therefore by definition letting them set the narrative and dancing to their tune. The tables will turn…

— ADA whale (@cardano_whale) December 7, 2022

Cardano blok zincirinin resmi ticari kolu ve kurucu kuruluşu olan EMURGO, ABD Doları destekli yeni stablecoin USDA’nın 2023’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesini planladığını duyurdu. Geçen ay Cardano, sıfır bilgili veri koruma tabanlı bir yan zincir olan Midnight’ı ve yakında çıkacak olan token’ı Dust’ı tanıttı.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano (ADA) 88,6 Milyon İşlemle Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaştı - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano (ADA) 88,6 Milyon İşlemle Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaştı - Kripto Teknik Haber

04/05/2024

·

37 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)