Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

08/17/2023

·

44 views


Büyük Yatırımcıların Yeni Gözdesi! Balinalar Ayı Piyasasına Rağmen O Altcoin'den Stokluyor! › COINTURK

Özet- Santiment, büyük yatırımcıların Cardano (ADA) biriktirdiklerini ve cüzdan sayısının 25 bin 294'e ulaştığını bildirdi.- Santiment, bazı altcoinler'de sürpriz rallilerle yaşanarak yükselişler olduğuna...

Büyük Yatırımcıların Yeni Gözdesi! Balinalar Ayı Piyasasına Rağmen O Altcoin'den Stokluyor! › COINTURK

Özet

  • - Santiment, büyük yatırımcıların Cardano (ADA) biriktirdiklerini ve cüzdan sayısının 25 bin 294'e ulaştığını bildirdi.

  • - Santiment, bazı altcoinler'de sürpriz rallilerle yaşanarak yükselişler olduğuna dikkat çekti.

  • - Platform, GitHub'daki en yüksek geliştirme aktivitesi Polkadot'ta (DOT) gözlenirken öne çıkan altcoin projelerini de sıraladı.

  • - Piyasaya etkisi: Nötr

Kripto analiz ve veri platformu Santiment, kripto para piyasasını etkisi altına alan geniş çaplı sessizliğe rağmen büyük yatırımcıların yüksek miktarlarda Cardano (ADA) biriktirdiklerini bildirdi. Platform ayrıca geliştirme aktivitesi ile öne çıkan 10 altcoin projesine dikkat çekti.

Büyük Yatırımcılar Cardano’nun ADA’sının Peşinde

Santiment, 100 bin veya daha fazla ADA tutan cüzdan sayısının 25 bin 294’e yükseldiğini ve bunun Nisan 2022’den bu yana görülen en yüksek seviye diğer bir deyişle son 16 ayın en yüksek olduğunu bildirdi. Kripto analiz ve veri platformu, balina ve köpekbalığı olarak sınıflandırdığı cüzdan adreslerinin varlık miktarındaki bu artışın, dört ay önce yılın en yüksek seviyesine çıkmasından bu yana yaklaşık yüzde 35 düştüğünü gösteren Cardano’ya dönük olumsuz yatırımcı duyarlılığına rağmen gerçekleştiğini ekledi.

ADA’nin fiyatı son 24 saatte yüzde 1,07 düşüşle 0,2764 dolardan işlem görüyor. Güncel verilere göre altcoin’in piyasa değeri 9.68 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Öte yandan Santiment, diğer altcoin projelerinin ticaret hacminde de beklenmedik artışlar yaşandığına dikkat çekti. Platform belirli altcoin projelerinde sürpriz şekilde görülen rallilere dikkat çekerek, “Ralliler pek çok kişinin en az beklediği yerlerden gelmeye devam ediyor. Bitcoin haftaya başlamak için 30 bin doların üzerine çıkarken, Solana (SOL), Pepe (PEPE), Shiba Inu (SHIB) ve HarryPotterObamaSonic10Inu gibi altcoinler sert şekilde yükseldiler. Her bir projenin hacmini buradan takip edebilirsiniz.” notunu düştü.

Yüksel Geliştirme Aktivitesi İle Karşı Karşıya Olan 10 Altcoin

Santiment ayrıca kripto para projelerinin GitHub‘daki geliştirme aktivitesini de yakından takip ediyor gibi görünüyor. Buna göre GitHub’da en yüksek geliştirici aktivitesi görülen altcoin projesi Polkadot (DOT) oldu.

Kripto analiz ve veri platformunun sağladığı listeye bakıldığıda Polkadot’u takip eden diğer altcoin projeler ise sırasıyla Kusama (KSM), Cardano (ADA), Hedera (HBAR), Internet Computer (ICP), Status (SNT), Aptos (APT), Vega Protocol (VEGA) ve Cosmos (ATOM) olarak öne çıkıyor.

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/buyuk-yatirimcilar...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from CoinTürk

See more
Tek Kelimeyle Korkunç! Yatırımcıların Çok Sevdiği Altcoin İçin Büyük Uyarı! › COINTURK
CoinTürk
Tek Kelimeyle Korkunç! Yatırımcıların Çok Sevdiği Altcoin İçin Büyük Uyarı! › COINTURK

last Friday at 4:30 PM

·

14 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)