Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/05/2023

·

106 views


Bu Yedi Altcoinin Fiyatı Adil Değerinin Altında!

Güncelleme: 05.06.2023 - 13:10 Hafta sonunu genel olarak 27.000 doların üzerinde geçiren lider kripto para birimi Bitcoin, güne düşüşle başladı. 27.000 doların altına sarkan BTC yazım esnasında 26.797...

Bu Yedi Altcoinin Fiyatı Adil Değerinin Altında!

Güncelleme: 05.06.2023 - 13:10

Hafta sonunu genel olarak 27.000 doların üzerinde geçiren lider kripto para birimi Bitcoin, güne düşüşle başladı.

27.000 doların altına sarkan BTC yazım esnasında 26.797 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’deki düşüş altcoinlere de yansıdı ve genel olarak altcoinlerde de bir geri çekilme yaşandı.

BTC ve altcoinlerde geri çekilmeler yaşanırken popüler kripto para platformu Santiment yaptığı paylaşımda bazı altcoinlerin potansiyel olarak olması gereken değerinin altında olduğu söyledi.

Bu bağlamda bu altcoinlerin gerçekleşen kapitalizasyonun üzerinde piyasa kapitalizasyonuna sahip olduğunu belirten Santiment, bu durumun büyüme potansiyeline işaret ettiğini ifade etti.

Kısa vadeli, orta vadeli ve uzun vadeli kapitalizasyonları birleştiren Santiment, bu altcoinlerin önümüzdeki yaz aylarında önemli bir toparlanma için hazır olabileceğini savundu.

Bu altcoinlerin Ripple (XRP), Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC), Shıba Inu (SHIB), UniSwap (UNI) ve Chainlink (LINK) olduğunu söyledi.

“En büyük altcoinlerden birkaçı kısa, orta ve uzun vadeli gerçekleşen kapitalizasyonları birleştirirken düşük değerleme gösteriyor.

Bu altcoinler XRP, ADA, DOGE, MATIC, SHIB, UNI ve Lınk olarak karşımıza çıkıyor.

Bu altcoinlerin piyasa değerlerinin gerçekleşen değerlerin üzerinde olması gerekiyor. Bu da bu altcoinlerin bu yaz toparlanabileceğine işaret ediyor.”

📊 Several of the largest #altcoins show undervaluation when combining short, mid, and long term realized capitalizations. Market caps are above realized caps for $XRP, $ADA, $DOGE, $MATIC, $SHIB, $UNI, & $LINK, hinting many may make up ground this summer. https://t.co/3wLIFZ8B90 pic.twitter.com/WMzy4imOO9

— Santiment (@santimentfeed) June 4, 2023

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/bu-yedi-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Bitcoin Sistemi

See more
Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"
Bitcoin Sistemi
Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"

last Monday at 8:35 PM

·

5 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)