Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

07/24/2023

·

55 views


Bu Veri Üç Ayın Zirvesinde! Cardano (ADA) Kaç Dolar Olacak? Kısa ve Orta Vadeli Hedefler! › COINTURK

ÖzetCardano ağındaki işlem hacmi üç ayın zirvesine çıktı.Balina grubu yatırımcılar ellerindeki varlıkları korumaya devam ediyor.Borsaların ADA Coin'in yeniden listelemesi (SEC vs) fiyatın 0,5 dolara...

Bu Veri Üç Ayın Zirvesinde! Cardano (ADA) Kaç Dolar Olacak? Kısa ve Orta Vadeli Hedefler! › COINTURK

Özet

  • Cardano ağındaki işlem hacmi üç ayın zirvesine çıktı.

  • Balina grubu yatırımcılar ellerindeki varlıkları korumaya devam ediyor.

  • Borsaların ADA Coin'in yeniden listelemesi (SEC vs) fiyatın 0,5 dolara ulaşmasını sağlayabilir.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif

Ethereum eğer PoS geçişini tamamlamasaydı Cardano piyasa değerine göre en büyük PoS layer1 çözümü olacaktı. 2021 sonunda akıllı sözleşme yeteneklerine kavuşan Cardano bugüne kadar beklenen ölçüde büyüme yaşayamadı. Bunun birçok sebebi var ve uzun vadeli görünümde hepsini tek tek ele almıştık. Şimdi kısa ve orta vadeli güncel görünüme göz atalım.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) boğaları kripto paraların geri kalanındaki negatif seyir nedeniyle destek bölgesini korumakta zorlanıyor. On-chain veriler yatırımcıların pozisyon büyüklüğünü artırdığını gösteriyor. Cardano (ADA) fiyatı, Ripple‘ın SEC’e karşı kazandığı müjdeli zaferin ardından 0,35 doları geri almak için çift haneli kazançlar elde etti. Öte yandan on-chain cephede ADA işlem hacimlerinin son 3 ayda yeni zirvelere yükseldiğini görüyoruz.

Son aylardaki çalkantılı fiyat hareketine ve yaygın düzenleyici FUD’a rağmen Cardano, oldukça dikkat çekici bir şekilde, işlem faaliyetlerinde istikrarlı büyümeyi sürdürdü. Santiment tarafından sağlanan on-chain veriler 20 Temmuz’da 12,16 milyar ADA ile 3 aylık İşlem Hacmi zirvesine ulaştığını ortaya koyuyor. Bu, Mayıs ve Haziran 2023’te kaydedilen sırasıyla 10,61 milyar ve 9,77 milyar ADA’lık önceki aylık zirvelerden %19 ve %30 daha yüksek.

İşlem Hacmi, kullanıcıların bir blockchain üzerinde gerçekleştirdiği ekonomik faaliyet seviyesindeki gerçek zamanlı değişiklikleri ölçer. Yükseldiğinde ağın yerel tokeni için talebin artmaya başladığına yorulabilir.

ADA Coin Yorum

ADA Coin geçtiğimiz hafta büyük kazançlar elde edememiş olsa da, balina grubu yatırımcıları varlıklarını korumaya devam ediyor. Santiment, 10 milyon ila 100 milyon ADA tutan kripto balinalarının 20 Haziran’dan bu yana bakiyelerini nispeten sabit tuttuğunu bildirdi. Hydra Pay ürününün yaklaşan lansmanı ve birkaç üst düzey borsa tarafından potansiyel yeniden listeleme ile Cardano İşlem Hacimleri önümüzdeki aylarda yeni zirvelere gidilebileceğini gösteriyor.

Bu da 0,38 ve 0,4 dolar seviyelerinin ardından tekrar 0,5-6 dolar aralığına fiyatın tırmanması anlamına gelebilir. XRP Coin kararı borsaların yeniden menkul kıymet damgası yemiş altcoinleri listelemesini sağlayabilir. Bu da iyi bir fiyat katalizörü olacaktır.

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/bu-veri-uc-ayin-zi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from CoinTürk

See more
Fiyat Kırılması Yaklaşıyor, ADA Coin Almayı Düşünenlere Uyarı! › COINTURK
CoinTürk
Fiyat Kırılması Yaklaşıyor, ADA Coin Almayı Düşünenlere Uyarı! › COINTURK

last Tuesday at 9:30 PM

·

8 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)