Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

12/07/2023

·

95 views


Bu Önemli Cardano Metriği Mart 2022'den Bu Yana En Yüksek Seviyeye Ulaştı - Kripto Teknik Haber

Cardano Önemli bir ölçüm olan Cardano blockchain Mart 2022’den bu yana en yüksek seviyesine yükseldi. Cardano’da kilitlenen toplam değer (TVL) 278,02 milyon dolara ulaştı. Bu artış, Cardano ekosistemine artan...

Bu Önemli Cardano Metriği Mart 2022'den Bu Yana En Yüksek Seviyeye Ulaştı - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Önemli bir ölçüm olan Cardano blockchain Mart 2022’den bu yana en yüksek seviyesine yükseldi. Cardano’da kilitlenen toplam değer (TVL) 278,02 milyon dolara ulaştı.

Bu artış, Cardano ekosistemine artan güven ve katılımın kritik bir göstergesidir.

Cardano’nun son dönemdeki yükselişi ilk on projesinin performansıyla yakından bağlantılı. Grubun başında, bir teminatlı borç pozisyonu (CDP) platformu olan ve 68,6 milyon dolarlık TVL’si ile aylık %21,83’lük önemli bir büyüme gösteren Indigo yer alıyor.

Merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Minswap, 63,96 milyon dolarlık TVL ile onu takip ediyor. Minswap gibi DEX’lerden Liqwid ve Djed Stablecoin gibi borç verme platformlarına kadar proje türlerindeki çeşitlilik, Cardano ekosisteminin çok yönlülüğünü ve sağlamlığını gösteriyor.

Ethereum, 27,884 milyar dolarlık TVL ile DeFi ekosisteminde liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Tron, 8,098 milyar dolarlık TVL ile onu takip ederken, 1,56 milyon aktif adresle dikkat çekiyor.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/bu-one...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

32 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)