Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

08/27/2022

·

118 views


Bu coin en iyi kripto para markası sıralamasında BTC ve ETH’yi geçti

Cardano, en son ‘Top Brand Intimacy 2022’ raporunda en üst […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Bu coin en iyi kripto para markası sıralamasında BTC ve ETH’yi geçti

Bu coin en iyi kripto para markası sıralamasında BTC ve ETH’yi geçti

Cardano, en son ‘Top Brand Intimacy 2022’ raporunda en üst sıradaki kripto markası oldu. Genel sektör olgunlaştıkça farklı kripto para projeleri piyasa hakimiyeti için mücadele ediyor. Bu doğrultuda, daha fazla kullanım senaryosuna sahip projeler, çeşitli izleyiciler arasında iyi bir yankı uyandırıyor gibi görünüyor. Ayrıntılar haberimizde…

Cardano (ADA) kripto para markası olarak BTC ve ETH’yi geçti

MBLM Top Brand Intimacy 2022 raporuna göre, merkezi olmayan blok zinciri Cardano (ADA), 52,6 bölüm puanı ile en iyi kripto para birimi markası olarak ortaya çıktı. Cardano, araç üreticisi Ford ve gıda işleme firması Nestle gibi diğer ana akım markaları geride bırakarak genel olarak 26. sırada yer aldı. Bitcoin (BTC) dijital varlık markaları arasında ikinci sırada yer aldı ve genel olarak 30. sırada yer aldı ve onu 111 genel sıralama ile Polkadot (DOT) izledi. Aynı zamanda, Ethereum (ETH) 120. sırada yer aldı ve dördüncü kripto oldu.

kripto para

MBLM’nin Marka Yakınlığı Çalışması, duygulara dayalı en büyük markalara odaklanır ve sıralama, tüketicilerin kullandıkları ve sevdikleri markalarla nasıl bağ kurduğunu değerlendirmek için Yapay Zeka gibi teknolojik araçlardan yararlanır. Araştırma, 0 ile 100 arasında bir bölüm puanına dayalı olarak yoğunluğu, arketipleri ve aşamaları gözden geçirerek yakınlığı (intimacy) ölçmektedir. Puan ne kadar yüksekse, bir markayla olan duygusal ilişki o kadar yoğundur.

Cardano Bitcoin’den nasıl daha iyi performans gösterdi?

Araştırmaya göre, Cardano geliştiricilerinin çeşitli girişimleri, coini, yaygın olarak sahip olunan ve ticareti yapılan bir kripto para birimi olan Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye itti. Özellikle, Cardano’nun konumu, daha düşük yatırım maliyetlerine ve riskleri en aza indirme yeteneğine ve ağı tüm fark yaratanlara hizmet etmeyi amaçlayan bir platform olarak tanıtan markalaşmaya bağlandı.

Cardano, azınlığın yanı sıra çoğunluk için de olanak yaratmak ve olumlu küresel değişim getirmek için gerekli araç ve teknolojilere sahip olan, fark yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerler için bir blok zinciri platformudur. Bu, Cardano’nun neden kullanıcılarla duygusal bağlantılar ve daha güçlü bağlar kurmaya öncülük ettiğini açıklayabilir.

kripto para

Bulgular, Ethereum gibi platformları devralma girişiminde blok zincirini daha iyi hale getirmeyi amaçlayan devam eden Cardano ağ gelişimi ile uyumlu. Örneğin, ağ, blok zincirini daha ölçeklenebilir hale getirmeyi vaat eden Vasil hard forkunu devreye sokmayı bekliyor. Ek olarak, Finbold tarafından bildirildiği üzere Cardano, 2021 boyunca GitHub’da en gelişmiş kripto projesiydi.

Bitcoin tüketicilerin hayatlarına daha çok yerleşti

Başka bir yerde MBLM, Bitcoin‘in Cardano’nun gerisinde kalmasına rağmen, varlığın, tüketicilerin günlük varlığının önemli bir parçası olarak öne çıkmanın yanı sıra, kullanıcıların günlük yaşamlarına daha fazla yerleştiğini belirtti. Sektörün 19 endüstri arasında sekizinci sırada yer almasıyla kripto para birimlerinin listeye ilk kez dahil edildiğini belirtmekte fayda var.

Genel olarak MBLM, kripto para birimlerinin yerleşik finansal hizmetlerden daha iyi performans gösterdiğini ve her iki endüstrinin geleceğini etkileyecek bir faktör olduğunu kabul etti. Ancak araştırmacılar, sürdürülebilirliğin, özellikle Celsius gibi kripto markalarının iflas başvurusunun ardından, düzenlemeye ve yatırımcıları ve kullanıcıları korumaya bağlı olacağına dikkat çekti.

Kaynak

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/bu-kripto-para-btc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Koinmedya

See more
İşte 28 Kasım haftası izlenmesi gereken 3 altcoin
Koinmedya
İşte 28 Kasım haftası izlenmesi gereken 3 altcoin

last Monday at 7:03 PM

·

118 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X