Clay Nation NFTClay Nation NFT

Champ Medici ve Snoop Dogg, Cardano’nun yeni müzik videosunu yayınladı ve koleksiyonun hacmi çift haneli arttı. Cardano NFT’leri arasında en abartılı koleksiyonlardan biri olan Clay Nation, Champ Medici ve Snoop Dogg tarafından kendisine ithaf edilen bir müzik videosunun yayınlanmasının ardından yükselişe geçti. Videonun yayınlanmasından bu yana, koleksiyonda işlem gören öğelerin hacmi 100.000 ADA’yı aştı ve satış sayısı, ortalama 4.120 ADA değeri ile 27 NFT’ye ulaştı. Şu an itibariyle, Clay Nation koleksiyonunun tüm zamanların işlem hacmi 30 milyon ADA’dır.

Clay Nation rap ailesi, şu anda önemli bir gerileme yaşayan NFT pazarını biraz canlandırmayı başardı. Cardano’da böylesine ilginç bir iş birliğinin, blockchain kurucusunun kendisi de aktif rol aldığında gerçekleşmiş olduğu göz ardı edilmemelidir. Cardano, NFT pazarındaki en üst konumunu koruyor ve Solana’nın (SOL) sorunları göz önüne alındığında, bundan daha da büyük bir pay alma şansı yüksek.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!