Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

04/13/2023

·

151 views


Bu Altcoin'de Boğalar Şova Başladı! Fiyat İlk Çeyreğin Zirvesinin Üzerine Çıktı! › CoinTürk

Okuma Süresi: 2 DakikaCardano (ADA) %35 değer kazanarak Şubat ayının ikinci yarısı ve Mart ayının başındaki tüm kayıplarını telafi etti. 0,3015 dolardan 0,4056 dolara yükseldi ve ilk çeyreğin en yüksek...

Bu Altcoin'de Boğalar Şova Başladı! Fiyat İlk Çeyreğin Zirvesinin Üzerine Çıktı! › CoinTürk

Okuma Süresi: 2 Dakika

Cardano (ADA) %35 değer kazanarak Şubat ayının ikinci yarısı ve Mart ayının başındaki tüm kayıplarını telafi etti. 0,3015 dolardan 0,4056 dolara yükseldi ve ilk çeyreğin en yüksek seviyesi olan 0,4201 doları geçti.

Boğalar Fiyatı Yükseltecek Mi?

Kanalın orta noktası ve 0,4056 dolar, fiyat hareketinin üzerlerinde kapanmaması halinde ADA’yı daha fazla satış baskısına maruz bırakabilecek önemli engeller olarak bulnuuyor. Bu nedenle, ADA 0,3876 dolar veya kanalın alt sınırındaki acil desteği yeniden test edebilir. Özellikle Bitcoin (BTC) 30.000 doların altına düşerse, düşüş eğilimi 0,3378 dolara kadar gerileyebilir.

Tersine, kanalın orta aralığının ve 0,4056 doların üzerinde yapılan kapanışlar, 0,4201 doların üzerinde konsolide etmeye yöneltebilir. BTC’nin 30.400 doların üzerine çıkması muhtemelen bir yükselişe neden olabilir ve ADA’yı 0,4381 doları hedeflemeye itebilir.

Yazım sırasında RSI (Göreceli Güç Endeksi) orta seviyeden toparlanarak alım baskısının arttığını gösterdi. Buna ek olarak, OBV (On Balance Volume) yükseliş gösterdi. Son birkaç gün içinde ADA için artan bir talep oluştu.

İşlem Hacimleri Düştü

Aktif saatlik adresler yazım zamanında düştü, bu da işlem hacimlerinin azaldığını gösteriyor. Bununla birlikte, fonlama oranları pozitif kaldı ve bu da boğaların hafif bir kaldıraca sahip olabileceğini gösteriyor. Buna ek olarak, ortalama kripto para yaşı yükseldi. ADA’nın geniş bir ağ birikimi meydana geldi ve bu da kısa vadede başka bir ralliyi tetikleyebilir.

Ancak yatırımcılar hamle yapmadan önce BTC’nin fiyat hareketlerini takip etmelidir. BTC, 29.800 dolar ile 30.400 dolar aralığında fiyat hareketi ve ADA’yı başka bir kısa vadeli fiyat konsolidasyonuna itebilir.

12 Nisan’da, ABD TÜFE verilerinin tüketici fiyatlarındaki artışın yavaşladığını göstermesinin ardından BTC 30.000 doların altına düşerken, Fed tutanakları daha yüksek faiz artışlarının tamamen göz ardı edilmediğini ortaya koydu. Daha sonrasında ise Bitcoin fiyatı hızlı bir hareket yaşadı ve fiyat tekrar 30.000 doların üzerine çıktı. Yazım zamanında Bitcoin fiyatı 30.350 dolar seviyesinde bulunuyordu.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/bu-altcoinde-bogal...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Sürekli Satıyorlar Hedefleri 0,34 Dolar! Binance Borsasındaki En İyi Altcoinlerden Biri! › CoinTürk
CoinTürk
Sürekli Satıyorlar Hedefleri 0,34 Dolar! Binance Borsasındaki En İyi Altcoinlerden Biri! › CoinTürk

05/23/2023

·

16 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics