Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

07/13/2022

·

200 views


Bu Altcoin Yatırımcıları Yüzde 85’lik Fiyat Kaybını Telafi Edebilir!

Oldukça popüler bir altcoin, zaman içinde yatırımcılarının güvenini kaybetmiş olabilir. Ancak muazzam potansiyeli ve kalkınma için yol haritası sayesinde hala ilgi odağı olmaya devam ediyor. İşte ayrıntılar… Bu altcoin yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı Cardano (ADA), zaman içinde yatırımcılarının güvenini...

Bu Altcoin Yatırımcıları Yüzde 85’lik Fiyat Kaybını Telafi Edebilir!

Oldukça popüler bir altcoin, zaman içinde yatırımcılarının güvenini kaybetmiş olabilir. Ancak muazzam potansiyeli ve kalkınma için yol haritası sayesinde hala ilgi odağı olmaya devam ediyor. İşte ayrıntılar…

Bu altcoin yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı

Cardano (ADA), zaman içinde yatırımcılarının güvenini kaybetmiş olabilir. Ancak muazzam potansiyeli ve kalkınma için yol haritası sayesinde hala ilgi odağı olmaya devam ediyor. ADA, Cardano geliştirme ekibinin çabalarıyla birlikte, blokckhain’e hakim olmayı planladığı alanda bir yatırımcı kitlesi kazanıyor. CryptoCompare’in yakın tarihli bir raporuna göre, Cardano’nun geliştirici etkinliği neredeyse altı aydır yukarı doğru hareket ediyor. Github’ın blockchain’deki taahhütleri de bu süre zarfında 5400’den 6200’e yükseldi. Ancak bu büyümenin tam tersi yatırımcılar cephesinde kaydedildi. Kasım 2021’den itibaren Cardano’da kayıtlı aylık ücretler düşüyor. Şuan, önceki seviyesinden yaklaşık yüzde 75.4 daha düşük.

altcoin

Sekiz ay önce, ağ söz konusu ücretlerde 1.62 milyon dolar üretiyordu. Bununla birlikte, geçen ay, yüzde 16’lık bir artışa rağmen, üretilen toplam ücretler sadece 0,43 milyon dolar olarak gerçekleşti. Bu, yatırımcıların elindeki azalan kullanımı vurgulamaktadır. Eh, bu düşüşün gerçekleşmesi kaçınılmazdı, çünkü bir varlık olarak ADA hayal kırıklığı yaratan bir çizgideydi. Şuan 0,455 dolardan işlem gören ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 85,57 düştü. Böylece piyasadan destek bulamadı ve yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı.

Cardano (ADA)’nın yaşadığı fiyat kayıplarını geri kazanması için hala bir şansı var

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Cardano (ADA), aylar önce 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) desteğini çoktan kaybetmişti. Altcoin şimdi, son iki ay boyunca, 100 günlük SMA ve 50 günlük SMA’yı bile kaybetti. Dahası, Cardano’nun düşüş rüzgarlarında yelken açmak için yatırımcıların inancına ihtiyacı olacak. Ancak yatırımcılar bir süredir altcoin projesinin performansından hiç memnun değiller.

altcoin

Bunun nedeni, tüm büyük kripto para birimleri arasında, ADA’nın son 12 ayda en kötü performans gösteren altcoin olmasıdır. Bitcoin, Ethereum ve XRP için Yatırım Getirisi (ROI) yüzde 38, yüzde 44 ve yüzde 48 oranında negatiftir. Öte yandan Cardano, yüzde -65,4’lük bir orana sahip ve neden diğerleri kadar iyi gitmediğini açıkça ortaya koyuyor. Vasil hard fork’unun bu ayın ilerleyen günlerinde ana ağda yayınlanması planlanırken, Cardano’nun Vasil hard fork’un gerçekten bir değişiklik getirmesi şartıyla, yaşadığı kayıpları yeniden geri alma fırsatı hala var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/bu-altcoin-y...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!
KriptoArena
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!

11/21/2022

·

46 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X