Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

08/30/2022

·

176 views


Bu Altcoin Satın Alma Sinyalleri Veriyor! İşte Kritik Seviyeler

Popüler altcoin projelerinden biri olan Cardano fiyatı, daha önce oluşan yüksek seviyelerin altında kalan likiditeyi süpürdükten sonra daha yüksek hareket etmek için bir yakınlık göstermektedir. Tarihi göstergeler ise, ADA yatırımcıları için açık bir satın alma sinyali veriyor. Popüler altcoin...

Bu Altcoin Satın Alma Sinyalleri Veriyor! İşte Kritik Seviyeler

Popüler altcoin projelerinden biri olan Cardano fiyatı, daha önce oluşan yüksek seviyelerin altında kalan likiditeyi süpürdükten sonra daha yüksek hareket etmek için bir yakınlık göstermektedir. Tarihi göstergeler ise, ADA yatırımcıları için açık bir satın alma sinyali veriyor.

Popüler altcoin fiyatı daha fazla kazanç için hazır

Altcoin fiyatı, önceki salıncak düşüklerinin likidite koşuları şeklinde gelen net bir alım sinyali gösteriyor. Bu hareketi, ADA’yı daha yükseğe iten satın alma baskısında hızlı bir patlama izler. Bu salıncak-düşük süpürmeleri tahmin etmek, bir sonraki bacak için kendimizi daha iyi konumlandırmamıza yardımcı olabilir. Şimdiye kadar, beş likidite çalışması yapıldı ve en sonuncusu 26 Ağustos’ta üretildi ve bugün bir boğa onayı üretildi.  Altcoin bugün 0,455 dolar ile daha yüksek bir seviye ürettiğinden, yatırımcılar 0,425 dolara küçük bir geri çekilme bekleyebilir ve burada long pozisyon açabilirler. Bu hamle için ilk hedef, 0,460 dolar seviyesi olacak ve bu da 0,505 dolar için yolu açacak şekilde temizlenecek.

altcoin

Bu hareket yüzde 11’lik bir yükseliş oluşturacaktır, ancak 0.505  dolarlık bir dönüş, 0.530 dolara ulaştıktan sonra toplam yüzde 17’lik bir kazançla sonuçlanacaktır. Bu, Cardano fiyatının bir sonraki ticaret kurulumunu sağlamadan önce yerel bir zirve oluşturacağı yerdir. Öte yandan, Cardano fiyatı 0,423 doların altında günlük bir mum çubuğu kapanışı üretirse, ayıların kontrolünde olduğunu gösteren daha düşük bir düşük değer yaratacaktır. Bu gelişme, ADA için yükseliş tezini geçersiz kılacak ve potansiyel olarak alıcıların yükseliş eğilimini bir kez daha deneyebilecekleri 0,400 dolarlık bir düzeltmeyi tetikleyecektir. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, yaklaşan vasil hard fork Cardano için katalizör görevi görecektir.

Cardano, Bitcoin’i geride bıraktı

Blockchain geliştiricisi Cardano, küresel marka yakınlığı üzerine yeni bir raporda kripto alanını en üst konumda temsil ediyor. Marka ilişkileri ajansı MBLM’in raporuna göre, 600 marka arasında 26’ıncı sırada yer alan Cardano, kripto sektöründe ise en tepe noktada bulunuyor. Marka yakınlığı, raporda “markaların kullanıcı tabanı ve kitlelerinde oluşturabildiği duygusal bağlılıklar” olarak tanımlanıyor. MBLM; Disney, Tesla ve Apple gibi dünyanın önde gelen markalarının müşteri ilişkilerini anlamak için yapay zeka (AI) ve büyük veri teknolojilerini kullandı.

altcoin

Analiz edilen 19 sektör arasında kripto ilk 10’da yer buldu. Kripto kategorisinde başı Cardano çekerken, ikinci sırada ise genel olarak 30’uncu sırada yer bulan Bitcoin bulunuyor. Diğer kripto markalarına gelince, Uniswap’in 261, Solana’nın ise 265’inci olduğu görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/bu-altcoin-s...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!
KriptoArena
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!

last Saturday at 9:02 PM

·

27 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X