Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/16/2021

·

357 views


Bu Altcoin İşlem Hacminde Ethereum’u İkiye Katladı! İşte Detaylar!

Cardano (ADA) güncellemesi, meyvelerini vermeye başladı. Güncel verilere göre, altcoin 18.24 milyar dolarlık işlem hacmi ile Ethereum (ETH)’u geride bırakarak, Bitcoin (BTC)’den sonra ikinci sırayı almayı başardı.   Cardano, akıllı sözleşmeler sayesinde büyüyor! Lider kripto para birimi Bitcoin, 21.67...

Bu Altcoin İşlem Hacminde Ethereum’u İkiye Katladı! İşte Detaylar!

Cardano (ADA) güncellemesi, meyvelerini vermeye başladı. Güncel verilere göre, altcoin 18.24 milyar dolarlık işlem hacmi ile Ethereum (ETH)’u geride bırakarak, Bitcoin (BTC)’den sonra ikinci sırayı almayı başardı.

Cardano, akıllı sözleşmeler sayesinde büyüyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin, 21.67 milyar dolarlık bir hacim kaydetti. Cardano’nun hacmi, üçüncü sıradaki Ethereum’un 9,31 milyar dolarlık işlem hacmini ikiye katladı. Bitcoin Cash 4,5 milyar dolarla dördüncü sırada yer alırken, Litecoin 3,4 milyar dolarla beşinci sırada yer alıyor. İşlem hacmi verileri, Cardano’nun geliştiricilerin Blockchain’de gelişmiş yeteneklere sahip uygulamalar oluşturmasını sağlayan akıllı sözleşme güncellemesine geçmesinden sonra ortaya çıkıyor. Özellikle lider altcoin Ethereum, akıllı sözleşme işlevselliği açısından ön sırada yer alırken, Cardano da emin adımlarla ilerliyor.

İşlem hacmi, Cardano CEO’su Charles Hoskinson da dahil olmak üzere kripto topluluğunu şaşırtmış gibi görünüyor. Genel olarak, altcoin hala nispeten düşük fiyatı nedeniyle en çok aranan kripto para birimleri arasında yer almaya devam ediyor. Cardano, “Ethereum katili” olma potansiyeli ile büyümeye devam ediyor. Artan kullanım durumları ile ADA tutarlı bir şekilde yükseldi, ancak Ethereum ayrıca merkeziyetsiz finans (DeFi) ve NFT’ sektörlerine hakim olurken, değer kazanmaya devam ediyor. Genel olarak, yüksek işlem hacmi, yatırımcıların gelecekte sürekli ani artışlar öngördüğü Cardano ağının artan faydasını yansıtıyor.

Zincir üstü veriler, büyüme kaydediyor: altcoin fiyatı yükselebilir!

Güncellemeler ile birlikte Cardano ekosistemi diğer metriklerde de büyüme kaydetti. Kriptoarena.com oalrak yakın zamanda bildirdiğimiz gibi, ADA’nın stake cüzdanları 10 Eylül 2021’deki 821.024 adresten yüzde 14,7 artarak 10 Kasım 2021’de toplam 942.117’ye ulaştı. Aynı zamanda, toplam ADA stake miktarı 53,6 milyar dolar değerine ulaştı veya borsa döviz arzının yüzde 72,17’sini oluşturuyor. An itibariyle altcoin, 1.90  dolardan işlem görüyor. Ağdaki son faaliyetle birlikte, yatırımcılar ADA’nın daha da yüksek seviyelere yükselmesini bekliyorlar.

Pretty spooky ghost chain if you ask me https://t.co/2SG3F37UrI

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) November 15, 2021

Altcoin için işler iyi gidiyor olsa da, fiyat 1,72 dolarlık seviyeyi yeniden test edebilirse, ivme zayıflayabilir. Aynı zamanda, bu seviyelere düşmek, muhtemelen yeni bir düşük seviye ile sonuçlanarak yükseliş eğilimini geçersiz kılacaktır. Bu gerçekleşirse, Cardano‘nun fiyatı 1,58 dolarlık destek seviyesine çakılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/bu-altcoin-i...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?
KriptoArena
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

12/27/2022

·

60 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X