Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

07/20/2022

·

228 views


Bu Altcoin için Al-Sat Seviyeleri Açıklandı! Hangi Yöne Kırılacak?

Kripto para piyasalarında yükselişler devam ederken, Cardano ekosisteminin yerel altcoin projesi ADA 0.524 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor ve 0,550 dolarda yer alan ilk hedefinin hemen altında bulunuyor. Analistler, 0,442 doların altına yakın dört saatlik bir mum çubuğunun...

Bu Altcoin için Al-Sat Seviyeleri Açıklandı! Hangi Yöne Kırılacak?

Kripto para piyasalarında yükselişler devam ederken, Cardano ekosisteminin yerel altcoin projesi ADA 0.524 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor ve 0,550 dolarda yer alan ilk hedefinin hemen altında bulunuyor. Analistler, 0,442 doların altına yakın dört saatlik bir mum çubuğunun oluşması sonucunda, yükseliş tezinin tamamen geçersiz kalacağını belirtiyorlar.

Altcoin projesi bir sonraki yükselişine hazırlanıyor

Cardano’nun yerel altcoin’i ADA’nın, bir direnç seviyesini veya ilk hedefini yeniden test etmeye yaklaştığı belirtiliyor. Bu rallinin yatırımcıları ne kadar etkiliyor olsa da, ADA’nın düşüşlerle karşı karşıya göründüğü ve ikinci hedefe doğru yeni bir harekete başlamadan önce istikrarlı bir destek seviyesine geri dönmesi muhtemel olduğu bildiriliyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Analistler altcoin’in, 18 Haziran tarihindeki 0,419 dolar seviyesindeki düşüşe göre daha düşük bir dip bölgesi ürettiğini ve hızlı bir şekilde toparlandığı, bunun bir likidite koşusu olduğunu gösterdiğini belirtiyorlar.

Sonuç olarak, ADA 0,550 dolar fiyat seviyesinde yer alan engeli yeniden test etmeyi amaçlayan bir yükselişe geçti. Eğer ADA boğaları bu seviyenin üstesinden gelmeyi başarırlarsa, 0,628 dolar seviyesinde yer alan direnç bölgesini yeniden ziyaret etme şanslarının yüksek olduğu bildiriliyor. Şimdiye kadar Cardano fiyatı yüzde 31 arttı ve 0,550 dolarda yer alan engeli yeniden test etmeye yakın görünüyor. Ancak analistler, ADA’nın daha yüksek ölçeklenmesini engelleyebilecek birkaç sapma bulunduğunu söylüyorlar.

Analistler satış baskısı oluşabileceğini belirtiyorlar

Göreceli Güç Endeksi (RSI), 70’in üzerinde yani aşırı alım bölgesinde seyrediyor. Bu gelişme, yatırımcıların kazanç elde etmek isteyebileceğini ve bunun da bir geri çekilme veya düzeltme ile sonuçlanabileceğini göstermektedir. Aşırı alım bölgesinde RSI tarafından oluşturulan en son zirveler daha düşük seviyelerdeyken, Cardano fiyatı daha yüksek zirveler belirledi. Bu yönlü dengesizlik, momentumun azaldığını ve altcoin’in dengesiz, kararsız bir alan üzerinde yükseldiğini ve yakın bir dönemde satıştan geçmesinin muhtemel olduğunu ortaya koyan düşüş sapması olarak bilinmektedir.

Bu sebeple, ADA fiyatı 0,550 dolarda yer alan direnç bölgesine ulaşmayı başarsa bile, yatırımcıların bir geri çekilme konusunda dikkatli olmaları gerektiği belirtiliyor. ADA, 0,442 ila 0,466 dolar talep bölgesinin üzerinde kalmaya devam ettiği sürece yükselişine devam edeceği bildiriliyor. Söz konusu talep bölgesine geri çekilmenin ardından, altcoin fiyatının 0,628 dolarda bulunan bariyerine veya ikinci hedefe ulaşma şansının yüksek olduğu açıklanıyor. Öte yandan analistler, fiyat seviyesinin 0,442 ila 0,466 dolar talep bölgesini geçen bir satış baskısıyla büyük bir artışa tanık olurlarsa eğer, yatırımcıların son derece dikkatli olmaları gerektiği söyleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/bu-altcoin-i...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!
KriptoArena
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!

11/21/2022

·

63 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X