Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

03/31/2023

·

93 views


Bu Altcoin Geliştiricilerinden Kritik Hamle! Ethereum Sözleşmelerine Erişim Sağlanıyor!

Güncelleme: 31.03.2023 - 14:40 Altcoin Cardano kullanıcıları yakında herhangi bir Cardano (ADA) cüzdanını kullanarak Ethereum Virtual Machine (EVM) sözleşmelerine erişebilecek ve ağın geliştiriciler ve...

Bu Altcoin Geliştiricilerinden Kritik Hamle! Ethereum Sözleşmelerine Erişim Sağlanıyor!

Güncelleme: 31.03.2023 - 14:40

Altcoin Cardano kullanıcıları yakında herhangi bir Cardano (ADA) cüzdanını kullanarak Ethereum Virtual Machine (EVM) sözleşmelerine erişebilecek ve ağın geliştiriciler ve kullanıcılar için faydasını artıracak.

Altcoin Cardano Kullanıcıları Yakında Ethereum dApp’lerine Doğrudan ADA Cüzdanlarından Erişebilecek

Bu, Cardano ve Algorand gibi blok zincirlerini EVM sözleşmelerine bağlayan bir ağ olan Milkomeda’da yakında çıkacak bir özellik sayesinde gerçekleşecek.

Cardano will be a top EVM chain next month

Milkomeda (Cardano’s EVM layer) is launching a feature allowing EVERY Cardano user to use EVM contracts directly from ANY Cardano wallet

All in pure ADA

This will instantly make Cardano one of the largest EVM chains by user count pic.twitter.com/fp6WwdFmF4

— Sebastien Guillemot (@SebastienGllmt) March 30, 2023

Perşembe günü geç saatlerde Milkomeda CEO’su Sebastien Guillemot, “Milkomeda (Cardano’nun EVM katmanı), HER Cardano kullanıcısının EVM sözleşmelerini doğrudan HERHANGİ bir Cardano cüzdanından kullanmasına olanak tanıyan bir özellik başlatıyor” dedi.

“Milkomeda yakında akıllı sözleşme geliştiricileri de dahil olmak üzere tüm EVM kullanıcıları için stake ödüllerini etkinleştiriyor” diyen Guillemot, Milkomeda üzerine inşa edilen Cardano ürünlerinden elde edilen stake ödüllerinin “her 5 günde bir otomatik olarak” ödeneceğini de sözlerine ekledi.

Bir Ethereum Sanal Makinesi (EVM), tüm Ethereum hesaplarının ve akıllı sözleşmelerin yaşadığı ortamı ifade eder ve geliştiriciler tarafından merkezi olmayan uygulamalar (dapps) oluşturmak için kullanılan sanal bir bilgisayar olarak hizmet eder.

EVM’ler diğer blok zincirlerinde kullanıldığında, geliştiricilerin Ethereum’dakine benzer şekilde dapp’ler ve merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları oluşturmalarına olanak tanıyabilir.

Bu özellik, Ethereum uygulama geliştiricilerinin yeni araç setleri yüklemeye ya da yeni bir dil öğrenmeye gerek kalmadan, Ethereum’u kodlamak için kullanılan bilgisayar dili olan Solidity’yi kullanarak Cardano’nun ağı üzerinde uygulama geliştirmelerine olanak tanıyacaktır.

Bu tür uygulamalar daha sonra eter yerine yalnızca Cardano tokenleri ile kullanılabilecek ve sahipler için faydayı artıracaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/bu-altcoi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'
Bitcoin Sistemi
Cardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'

05/26/2023

·

18 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)