Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

07/04/2023

·

119 views


Çantaları Hazırlayın! Bu 2 Altcoin Uçuş Sinyalleri Verdi Kriptokoin.com

2 altcoin Cardano ve Lido için önemli gelişmeler var. Her iki kripto para birimi de uçuş sinyalleri vermiş durumda. Ayrıntılara bakalım.Altcoin Cardano fiyat rallisine yol açması muhtemel üç katalizörTeknik...

Çantaları Hazırlayın! Bu 2 Altcoin Uçuş Sinyalleri Verdi Kriptokoin.com

2 altcoin Cardano ve Lido için önemli gelişmeler var. Her iki kripto para birimi de uçuş sinyalleri vermiş durumda. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin Cardano fiyat rallisine yol açması muhtemel üç katalizör

Teknik analist Dan Gambardello’ya göre altcoin Cardano’nun (ADA) %10’luk bir fiyat artışı yaşaması gerekiyor. Buna göre 0,32 dolarlık bir hedefe ulaşması söz konusu. USD Tether’in artan likiditesi ve olumlu zincir içi ölçümler var. Bunlar, ADA’nın fiyatındaki potansiyel yükselişi destekleyen itici faktörler.

Cardano’nun günlük aktif adresler ve işlem hacmi gibi zincir üzerindeki ölçümleri ve artan sosyal baskınlığı, ADA’nın fiyatı için yükseliş görünümü sağlıyor. Günlük adres aktivitesi ve işlem hacmindeki artış, sahipler arasında benimsenme ve kullanımın arttığını gösteriyor. Ayrıca tipik olarak yaklaşan bir fiyat rallisine işaret ediyor. Kripto istihbarat takipçisi Santiment’in geçmiş verileri, günlük aktif adreslerdeki ani artışlar ile altcoin Cardano’nun fiyatındaki müteakip artışlar arasında bir korelasyon olduğunu ortaya koymakta.

Balina birikimi borsalardaki USDT rezervleri

Ellerinde 1 milyon ila 10 milyon arasında ADA tokenı bulunduran balinalar var. Bunlar, son zamanlarda daha fazla altcoin Cardano biriktirmekteler. Büyük cüzdan yatırımcıları tarafından yapılan bu birikim, bir varlıkta yaklaşan bir rallinin yaygın bir göstergesidir. Balinaların artan etkinliği, ADA için olumlu bir duygu ve potansiyel fiyat artışına işaret ediyor.

Bir stablecoin olan USD Tether rezervleri borsalarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Kripto piyasasına bu likidite akışı önemli. Buna göre, ADA da dahil olmak üzere Haziran 2023’te düşüş yaşayan varlıkların toparlanmasına katkıda bulunabilir. Ayrıca Cardano gibi altcoinler üzerindeki satış baskısını absorbe eden Tether’in artan varlığı var. Buna göre bu artış varlıklara yönelik bir talebi temsil ediyor.

Lido Finance’in Ethereum staking’i

Çok platformlu bir stake çözümü olan Lido Finance, Ethereum (ETH) hazine varlıklarının tamamını stETH karşılığında stake etti. Ethereum sahipleri, Lido’da ETH’yi stETH ile takas ederek likit stake işlemlerine katılabilir ve gelir elde edebilirler. Lido Finance’in tüm Ether hazine varlıklarını stake etme hamlesi, Ethereum’a olan uzun vadeli bağlılığını göstermekte.

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin kısa süre önce güvenlik endişeleri nedeniyle varlıklarının yalnızca bir kısmını stake ettiğini belirtmiş olsa bile, Lido Finance’in kararı Ethereum için yükseliş tezine katkı sağlıyor. Lido DAO’nun tokenı (LDO) geçtiğimiz hafta yaklaşık %14 değer kazanarak Binance’de 2,20 dolardan işlem gördü. Kriptokoin.com olarak baktığımızda önümüzdeki zaman dilimlerinde her iki altcoin için de sürprizler söz konusu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/bu-2-altcoin-ucus...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kriptokoin

See more
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com

10/31/2023

·

33 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)