Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

02/21/2024

·

132 views


BitMEX Eski CEO'su İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin "Shit Coin" Benzetmesi Yaptı, Nedenini Açıkladı!

Güncelleme: 21.02.2024 - 12:27 Bitcoin ve kripto para birimlerine yönelik çarpıcı açıklamalarıyla bilinen BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes, bu sefer radarına Cardano’yu aldı. Yakın bir tarihte Coin Bureau...

BitMEX Eski CEO'su İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin "Shit Coin" Benzetmesi Yaptı, Nedenini Açıkladı!

Güncelleme: 21.02.2024 - 12:27

Bitcoin ve kripto para birimlerine yönelik çarpıcı açıklamalarıyla bilinen BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes, bu sefer radarına Cardano’yu aldı.

Yakın bir tarihte Coin Bureau isimli Youtube kanalı ile röportaj yapan Hayes, Cardano (ADA) için “ilk Ethereum özentisi” benzetmesinde bulundu.

Cardano için yorumlarına devam eden ünlü isim, sonrasında X hesabından yaptığı paylaşımda Cardano’yu işe yaramaz bir kripto para birimi olarak nitelendirdi.

Daha da ileri giden Hayes, ADA için shit coin benzetmesi yaptı.

Ayrıca bugüne kadar Cardano’da başlatılan, yoğun olarak kullanılan veya Cardano tabanlı hizmetler sunan herhangi bir dApp’in olmadığına dikkat çeken Hayes, ADA destekçilerinden böyle bir Cardano tabanlı bir dApp olup olmadığını sordu.

Paylaşımına son olarak Cardano kurucusu Charles Hoskinson’u etiketleyen BitMEX eski CEO’su Hayes, Hoskinson’dan bir cevap istedi.

“Siz ADA destekçileri sunmuş olduğum bu listedeki hangi dAPP orijinal olarak Cardano’da başlatıldı? Yada yoğun olarak kullanılan veya Cardano tabanlı hizmetler sunan herhangi bir dApp var mı?

Benim bu konudaki çok sınırlı bilgim var ve bana göre Cardano tabanlı hiçbir dApp yok.
Bu yüzden ADA bir shit coin.

Sayın Cardano kurucusu Charles Hoskinson beni bu konuda aydınlatın.”

For all you $ADA believers, what dAPP on this list originally launched on Cardano, or has a Cardano offering that is heavily used? From my very limited knowledge, looks like none of them do. That's why $ADA is dog shit. @IOHK_Charles pls educate me.

Yachtzee 😚😚😚😚😘😚😘 pic.twitter.com/riQORI6Ipy

— Arthur Hayes (@CryptoHayes) February 21, 2024

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/bitmex-es...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Bitcoin Sistemi

See more
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!
Bitcoin Sistemi
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!

07/02/2024

·

44 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)