Logo
Cardano Ecosystem

CryptoSvet

11/08/2022

·

211 views


Bitcoin opět pod 21 000 USD, je čas nakupovat? – A jak si stojí další populární kryptoměny?

Vypadá to, že krypto zima se z trhů stahuje a že se investoři mohou brzy dočkat krypto jara, které sebou přinese přívětivější ceny a především možnost opět začít nakupovat. Roční výplach, kterým si prošel jak bitcoin, tak i celý...

Bitcoin opět pod 21 000 USD, je čas nakupovat? – A jak si stojí další populární kryptoměny?

Vypadá to, že krypto zima se z trhů stahuje a že se investoři mohou brzy dočkat krypto jara, které sebou přinese přívětivější ceny a především možnost opět začít nakupovat. Roční výplach, kterým si prošel jak bitcoin, tak i celý krypto segment, v investorech vyvolává otázky, zda se nakonec nejednalo o velký boom, technologickou bublinu, která splaskla mnohem rychleji než se rodila.

Za budoucností krypto trhu stojí jak fundamentální stránka, tak i stránka technická. Tento článek budeme věnovat právě té technické stránce investování a podíváme se na cenové grafy, kde budeme analyzovat současné tržní podmínky.

1) Bitcoin BTC/USD

Tato nejznámější kryptoměna bitcoin byla symbolem globálního poklesu kryptoměn. V současné době se bitcoin obchoduje v rostoucím trendu, který velmi pěkně respektuje hodnoty rostoucí trendové čáry. Pokud trendová čára bude i nadále fungovat, mohou se obchodníci dočkat odrazu ve směru long, což by mohlo znamenat příležitost k testu lokálních maxim na ceně 22.500 USD. Proražení cenových výběžků na této úrovni by bitcoin výrazně posunulo do nákupního tržního sentimentu, na který investoři tak dlouho čekají.

Denní graf kryptoměny bitcoin - BTC/USDDenní graf kryptoměny bitcoin – BTC/USD

2) Ethereum ETH/USD

Tato přední kryptoměna především pro ražení sběratelských NFT se rovněž obchoduje v rostoucím trendovém pásmu, který by mohl během následujících několika dní být trhem testován. Rostoucí trendový čára, společně v konfluenci se supportní úrovní, tak dávají predikovat zajímavou cenovou úroveň, na které by mohlo dojít k opětovnému růstu. Lokální maxima ETH jsou od současné tržní ceny poměrně vzdálená a růst tohoto aktiva by byl potvrzen až po překonání ceny 2000 USD.

Denní graf kryptoměny Ethereum - ETH/USDDenní graf kryptoměny Ethereum – ETH/USD

3) Cardano – ADA/USD

Naopak v dlouhodobě klesajícím trendu se obchoduje kryptoměna Cardano, která při své cestě na jih za sebou zanechala několik výrazných rezistencí v podobě cenových výběžků. Tyto rezistence jsou ovšem od současné tržní ceny velmi vzdáleny, přičemž nejbližší se nachází na ceně 0.5250 USD. Trh v současné době opět reaguje na trendovou čáru, což může být pro investory problematické, protože tržní struktura Cardana nenabízí žádné supportní zóny, které by růst tohoto aktiva podpořily.

Denní graf kryptoměny Cardano - ADA/USDDenní graf kryptoměny Cardano – ADA/USD

4) Dogecoin – DOGE/USD

Tato kryptoměna, známá především fanouškům Elona Muska, vykázala velmi dramatický růst s procentuálním zhodnocením více jak 173 %. Díky tomuto iniciativnímu nákupnímu pohybu trh prorazil dva cenové výběžky, které v současné době budou při obchodování hrát roly supportů. Na jednu z těchto podpůrných zón trh právě reaguje slabší nákupní aktivitou. Pokud do trhu vstoupí kupci, může cena této populární kryptoměny i nadále růst, ovšem dojde-li k poklesu pod 0.0900 USD, může nastat opět pád na hodnoty před tímto razantním posílením.

Denní graf kryptoměny Dogecoin - DOGE/USDDenní graf kryptoměny Dogecoin – DOGE/USD

5) BinanceCoin – BNB/USD

Kryptoměna, která je emitována největší kryptoburzou na světě Binance, se obchoduje mezi supportní a rezistentní zónou, prozatím bez jakéhokoliv náznaku budoucího cenového vývoje. Vzhledem k tomu, že obě tržní bariéry jsou od současné ceny poměrně vzdálené, může nastat situace, kdy cena tokenu BNB bude delší dobu konsolidovat v postranním trendu. Pokud bude proražena cena 380 USD, můžeme hovořit o růstovém potenciálu, naopak dojde-li k poklesu pod cenu 300 USD, bude se tato kryptoměna nacházet v prodejním sentimentu.

Denní graf kryptoměny BinanceCoin - BNB/USDDenní graf kryptoměny BinanceCoin – BNB/USD
AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CryptoSvet

ORIGINAL SOURCE

https://cryptosvet.cz/bitcoin-opet-pod-2...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CryptoSvet

See more
Zakladatel společnosti Cardano otevírá novou nemocnici, kde lze platit Cardanem - CryptoSvet.cz
CryptoSvet
Zakladatel společnosti Cardano otevírá novou nemocnici, kde lze platit Cardanem - CryptoSvet.cz

01/10/2023

·

176 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X