Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

10/16/2021

·

682 views


Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin Vadeli ETF onayı sonrası hafta sonu, kripto para birimleri adına kısmen olumlu başladı. BTC/USD Son 24 saat içerisinde lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 60.000 dolar fiyat seviyelerinden 62.600 dolar seviyelerine...

Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

62.600 dolar fiyat seviyelerinden 60.000-61.000 dolar seviyelerine düzeltme yapan lider kripto para birimi Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesini test etmeye hazırlanıyor.

 Bitcoin Gözünü Yukarı Dikti! İşte BTC'de Beklenen Seviyeler

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin Vadeli ETF onayı sonrası hafta sonu, kripto para birimleri adına kısmen olumlu başladı.

BTC/USD

Son 24 saat içerisinde lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 60.000 dolar fiyat seviyelerinden 62.600 dolar seviyelerine önemli bir yükseliş kaydetti. Ancak bu yükseliş hareketinin ardından Bitcoin, ufak bir düzeltme hareketi yaparak kısa süreliğine de olsa 60.000 dolar seviyelerine geriledi.

Çok sayıda analist, BTC‘nin tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmadan önce 58.000 dolara gerileyebileceği ve hemen ertesinde ise kripto varlığın hızlı bir toparlanma sürecine girerek 64.000-65.000 dolar seviyelerindeki direnci test etmeye kalkışabileceğini düşünüyor.

Yazının yazıldığı esnada Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre 60.800 dolar fiyat seviyelerinden işlem görüyor.

ADA/USD

Akıllı kontrat platformu Cardano’nun kripto para birimi ADA, 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 2,20 dolar ile 2,25 dolar seviyeleri arasında yatay seyretti. 2021 yılı başından bu yana yüksek bir fiyat performansı sergileyerek 3 dolar fiyat seviyesi ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan ADA, Eylül ayı düşüşlerinden bu yana eski ivmesini yakalayamadı. Çok sayıda analist, olası bir piyasa düzeltmesinde Cardano için kritik destek bölgesinin, 2 dolar fiyat seviyesi olduğunu ifade etti.

Yazının yazıldığı esnada Cardano (ADA), 72 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 2,20 dolar fiyat seviyelerinden işlem görüyor.

BNB/USD

1 hafta içerisinde %10’dan fazla bir değer artışı kaydeden Binance Coin (BNB), 24 saatlik zaman diliminde volatil fiyat hareketleri gerçekleştirdi.  BNB, gün içerisinde 468 dolar fiyat seviyelerinden 482 dolar seviyelerine kadar sürdürdüğü yukarı yönlü fiyat hareketinin ardından, tekrardan 468 dolar seviyelerine gerileyerek kısmen stabil kaldı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olması dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/bitcoin-btc-cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
ADA Coin Neden Yükselecek? Cardano İçin Muhteşem Hafta Başlıyor! › CoinTürk
CoinTürk
ADA Coin Neden Yükselecek? Cardano İçin Muhteşem Hafta Başlıyor! › CoinTürk

yesterday at 3:00 PM

·

6 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X