Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

08/11/2023

·

32 views


Binance’ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar - Kripto Arena

Binance'ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar Haberler Kripto Para Haberleri 11 Ağustos 2023, 10:15 yayınlandı 11 Ağustos 2023, 10:15 güncellendi 2dk, 38sn 67 Dev...

Binance’ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar - Kripto Arena

Binance'ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar

Binance'ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar

11 Ağustos 2023, 10:15 yayınlandı 11 Ağustos 2023, 10:15 güncellendi

2dk, 38sn

67

Dev kripto para borsası Binance, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), XRP, Litecoin (LTC), Pepe Coin (PEPE) ve Optimisim (OP) için yeni bir duyuru ile yatırımcıların karşısına çıktı. Son olarak Binance, Binance Marjin üzerinde bu kripto paralar için yeni yeniliklerle geliyor! Peki, bu yeniliklerin detayları neler? İşte detaylar…

Binance, Bitcoin ve 7 altcoin için kritik duyurularda bulundu

Dev kripto para borsası Binance, yakın zamanda yaptığı açıklamalarla beraber kullanıcıları için yeni yenilikleri aktardı. Bu yeni duyuru ile beraber Bitcoin ve 7 altcoin projesine yönelik kritik duyuru Binance’ten gelirken, BTC, ETH, DOGE, SHIB, XRP, LTC, PEPE ve OP için yeni bir promosyon başlatan Binance Margin, bu varlıkları ödünç alan yatırımcıların otomatik olarak bir saatlik faiz ücretinden muaf olacaklarını açıkladı. Dev borsa tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

Kullanıcılarımıza sürekli destekleri için teşekkür etmek üzere Binance Margin, 14.08.2023 TSI 09:00’da BTC, ETH, DOGE, SHIB, XRP, LTC, PEPE ve OP için yeni bir promosyon başlatmanın heyecanını yaşıyor.

Promosyon dönemi 14.08.2023 TSI 09:00 ile 18.08.2023 TSI 09:00 arası olarak belirlenmiştir. Promosyon Dönemi boyunca, Binance Margin üzerinden bu uygun kripto para birimlerinden herhangi birini ödünç alan tüm kullanıcılar, otomatik olarak bir saatlik faiz ücreti muafiyeti alacaklardır.

Binance'ten Bu 2 Altcoin Projesine Büyük Destek! Fiyat Fırladı!

Konu ile ilgili dev kripto para borsası, yaptığı bir açıklamada ise bu konuya açıklık getirerek yeni bir örnek sağladı. Örnek ise şu şekilde:

A Kullanıcısı ve B Kullanıcısı, 15.08.2023 05:20 UTC’de 10’ar adet Bitcoin ödünç aldı. Hem A Kullanıcısı hem de B Kullanıcısı aynı gün sırasıyla saat 06:15 UTC ve 05:55 UTC’de ödünç aldıkları BTC’leri geri verirler.

Binance Margin’de ödünç alınan BTC faizinin her saat başı tahakkuk ettiği dikkate alındığında, standart koşullar altında A ve B kullanıcıları sırasıyla iki saat ve birer saat faiz alması gerekir. (Promosyon Dönemi dışında)

Promosyon dönemi boyunca ise A kullanıcısı 2 saatten bir saatlik faiz feragat uygulaması nedeniyle sadece bir saatlik faiz ödeyecektir. Ayrıca, B kullanıcısı borç aldıktan sonraki ilk saat içinde BTC’leri geri ödemeyi tamamladığı için faiz uygulanmayacaktır.

Binance Japonya'da Bu 34 Kripto Para İle Hayata Geçiyor!

Marjin işlemler nedir?

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere Marjin alım satım, üçüncü bir tarafın sağladığı fonları kullanarak yapılan bir alım satım yöntemidir. Yatırımcılar, marjin alım satım pozisyonlarında kaldıraç kullanarak daha büyük miktarlarda sermayeye erişebilirler. Böylece alım satım sonuçları da katlanır. Yatırımcılar, başarılı işlemlerde daha fazla kâr edebilirken piyasanın ters yönde hareket ettiği durumlarda ise daha yüksek kayıplar yaşayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar

# altcoin # bitcoin # bitcoin analiz # bitcoin beklenti # bitcoin teknik analiz # bitcoin yorum # Blockchain # btc # Cardano # cryptocurrency # dogecoin # eth # Ethereum # fiyat # kripto # kripto para # kripto para birimi # kripto para piyasası # kriptopara

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/binanceten-b...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from KriptoArena

See more
Uzmanlar Sıradaki Altcoin Rallisi İçin Tarih Verdi! İşte Detaylar
KriptoArena
Uzmanlar Sıradaki Altcoin Rallisi İçin Tarih Verdi! İşte Detaylar

07/22/2023

·

63 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)