Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

11/03/2022

·

313 views


Binance ve Cardano CEO’sundan Kripto Para Tahminleri!

Cardano ve Binance CEO’su, boğa ve ayı sezonlarında ayakta kalmayı başaran kripto para birimleriyle ilgili düşüncelerini paylaştılar. Cardano kurucusu, dönemleri başarılı şekilde atlatan kripto para projelerinin, “çelişkili bir yük altında dirençli” söyledi. Bununla birlikte birçoğunun DeFi protokolü olmadığını ekledi....

Binance ve Cardano CEO’sundan Kripto Para Tahminleri!

Cardano ve Binance CEO’su, boğa ve ayı sezonlarında ayakta kalmayı başaran kripto para birimleriyle ilgili düşüncelerini paylaştılar. Cardano kurucusu, dönemleri başarılı şekilde atlatan kripto para projelerinin, “çelişkili bir yük altında dirençli” söyledi. Bununla birlikte birçoğunun DeFi protokolü olmadığını ekledi. Kriptokoin.com olarak, Cardano ve Binance CEO’sunun kripto para tahminlerini sizlere aktarıyoruz…

Cardano kurucusu Terra çöküşünün diğer kripto para birimlerine olan etkisinden söz etti

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto kullanıcılarının Terra’da ve diğer kripto para projelerinde yaşanan çöküşlerden büyük ders çıkartması gerektiğini söyledi. 2 Kasım’da Portekiz’de düzenlenen Web Zirvesi Teknoloji Konferansı’nda konuşan Hoskinson özellikle şunlara dikkat çekti. Hoskinson, Silk Road’dan Mt. Gox’a kadar kripto alanındaki birçok şirketin çöküşünü gördüğünü söyledi. Cardano kurucusu, başarılı şekilde ayakta kalan protokollere konuşmasında yer verdi. Kripto projelerinin, hem ayı hem de boğa sezonundaki yıpratıcı dönemi “esneklik” sayesinde geçtiklerini belirtti.

charles hoskinson ceo of iohk confirmed cardano updates are due to be rolled out soon

Hoskinson, bu durumun birçok merkeziyetsiz finans (DeFi) projesinin yetersiz kaldığı konu olarak aktarıyor. Cardano kurucusu konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

Bugün zirvedesiniz diye bu her zaman zirvede olacağınız anlamına gelmiyor. Büyük kripto paralar birkaç çöküş yaşamak zorunda. Bir doların altındayken Bitcoin’deydim. 1 dolardan 30 dolara, 40 dolara, 256 dolara, 80 dolara, 1.200 dolara, 250 dolara, 20 bin dolara, 4 bin dolara. Hatta 64 bin dolara yükselişinde de, şimdi de aşağıya. Nedir peki bu, bugün 20 dolar seviyelerinde, alım mı satım mı? Bunları takip ettim ve tüm şirketlerin hareketlerini izledim.

Charles Hoskinson Terra çöküşü hakkında konuştu

Cardano kurucusu ayrıca, Terra çöküşü hakkında da konuştu.  Hoskinson’a göre, bazı DeFi projelerinin “belki 6 ay belki de 12 aylık sınırlı bir ömre” sahip olduğunu, ayrıca “içeriden dağıtıma eğilimli” olduğunu belirtti:

İşlerin inşa edilme şekli, Terra’da gördüğümüz gibi, birkaç kişi için çılgınca kazançlıydı. Sonucunda birkaç kişi yükselişle iyi bir şekilde bağlantılıydı. Ardından altcoin’i kaldırdılar ve milyarlarca dolar kazandılar. Bunu başardılar. Perakende yatırımcıların arkası ki bu yanlış. Bu, belirli bir alanda düzenleyici bir baskıyla sonuçlanacak.

Binance CEO’su CZ kripto projelerinin gelişiminden bahsetti

Lizbon’da gerçekleştirilen Web Zirvesi’nde kripto borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao’da konuştu. CZ, kripto projelerinin ayı piyasasında gelişmeye devam etmesinin neden bu kadar önemli olduğuna dikkat çekti. Ardından piyasa hakkındaki görüşünü paylaştı. CZ konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

Ayı piyasasında yeteneğini göstermek daha kolay. Bir yıl önce, biraz Solidity programlama bilen bir üniversite mezunu ile çalışmak fazla ödemeye mal oldu. Ödemeler bana pek mantıklı gelmedi. Ancak, şimdi çok düştü. Bana kalırsa bu ödemeler makul. Artık insanları işe almak ve büyümek çok kolay. Geçtiğimiz yıl, test ürünü veya altı sayfalık teknik inceleme içeren her proje 100 milyon dolar değerindeydi.

A brief history of "#bitcoin crashed"…

2014, #bitcoin "crashed" to $200
2018, #bitcoin "crashed" to $3,000
2022, #bitcoin "crashed" to $20,000
2026, #bitcoin "crashed" to … no idea.

Crypto is high-risk and highly volatile. Learn to manage your risks. 🙏

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) November 2, 2022

Binance CEO’su CZ 2 Kasım tarihindeki tweet paylaşımında Bitcoin’in çöküşlerine dikkat çekti:

Kısa bir “Bitcoin düşüş” tarihi…

2014, Bitcoin 200 dolara “düştü”

2018, Bitcoin 3 bin dolara “düştü”

2022, Bitcoin 20 bin dolara “düştü”

2026, Bitcoin “düştü” … hiçbir fikrim yok.

Kripto yüksek riskli ve oldukça değişkendir. Risklerinizi yönetmeyi öğrenin.

Binance CEO’suna ayı piyasasının olası sonu soruldu. CZ, kripto para piyasası döngülerinin tipik olarak bir yıl düşen fiyatlar, iki yıl toparlanma yaşadığını belirtti. Ardından, güçlü ve bir yıl süren yükselen fiyatlar ile toplam dört yıl sürdüğüne dikkat çekti. Binance CEO’su, kriptonun uzun vadeli potansiyeline inandığını da yineledi:

Biz çok uzun vadeli yatırımcılarız. Dolayısıyla önümüzdeki 10, 50 veya 100 yıl boyunca uzayda yer almayı öngörüyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/ceolardan-kripto-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptokoin

See more
Cardano İçin Büyük Yükseltmeye 10 Gün Kaldı: İşte Detaylar!
Kriptokoin
Cardano İçin Büyük Yükseltmeye 10 Gün Kaldı: İşte Detaylar!

02/04/2023

·

35 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics