Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

02/01/2023

·

46 views


Binance Bu Altcoin İçin 'İşlemler Duracak' Uyarısı Yaptı!

Dev kripto para borsası Binance, popüler altcoin projesi Cardano için yapılacak ağ yükseltmesi ve hard fork nedeniyle 14 Şubat tarihinde para yatırma ve çekim işlemlerini askıya alacağını bildirdi! İşte...

Binance Bu Altcoin İçin 'İşlemler Duracak' Uyarısı Yaptı!

Dev kripto para borsası Binance, popüler altcoin projesi Cardano için yapılacak ağ yükseltmesi ve hard fork nedeniyle 14 Şubat tarihinde para yatırma ve çekim işlemlerini askıya alacağını bildirdi! İşte detaylar…

Binance, 14 Şubat tarihinde Cardano ağı için işlemleri askıya alacağını duyurdu!

Dev kripto para borsası Binance, yaptığı yeni bir duyuruda popüler altcoin projesi Cardano (ADA)’nun para yatırma ve çekme işlemlerini 14 Şubat tarihinde geçici olarak askıya alacağını bildirdi. Binance, bu askıya alma işleminin nedenini, Cardano ağında gerçekleşecek hard fork güncellemesi nedeniyle olduğunu aktardı.

bitci728-90yeniuye

Verimli kriptografi (SECP) standartlarını temsil eden güncelleme, 8.403.208 blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Güncellemenin amacı, Cardano, Plutus için dil ve akıllı sözleşme programlama platformuna yeni yerleşik özellikler eklemek olarak açıklanıyor.

Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

Popüler altcoin projesinin yaptığı güncellemede bu özellikler, özellikle kriptografik ilkelere yönelik güncellemeleri ve Cardano dışındaki birçok ağda kullanılan ECDSA ve Schnorr format imzaları için desteği içerecek. Cardano’nun bu güncellemesi ile beraber plan, akıllı sözleşme geliştiricilerinin birlikte çalışabilir cross-chain uygulamaları oluşturmasını kolaylaştırmak için Plutus’u optimize etmektir.

Güncellemeyi bir tek Binance destekliyor!

Dev kripto para borsası Binance, yaptığı duyuruda güncellemenin 14 Şubat tarihinde gerçekleşeceğini belirterek, bu maddelere dikkat çekti:

  • ADA işlemleri, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir.
  • Binance, Binance hesaplarında ADA tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecek.
  • Cardano (ADA) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenlerin oluşturulmasına neden olmaz.
  • Yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde ADA için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.
  • Çevrilmiş sürümler ile orijinal İngilizce sürüm arasında herhangi bir tutarsızlık ortaya çıkarsa, İngilizce sürüm geçerli olacaktır.

Uzmanlar, Cardano’nun önceki büyük yükseltmesi Vasil hard fork’a hazırlanma deneyimin inceleyerek düğüm uyumluluğuna ve değiş tokuş hazırlığına dikkat çekti. Bu nedenle, Cardano’nun ana şirketi olan Input Output Global’in web sitesine göre, staking havuzu operatörlerinin yüzde 75’inden fazlası düğümlerin uygun sürümlerini çalıştırıyor.

Binance Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyatı Yükseldi!

Bir diğer yandan bakıldığında borsalar söz konusu olduğunda, SECP güncellemesi için tamamen hazırlanmış en büyük ve tek büyük borsa Binance olarak karşımıza çıkıyor. Bununla beraber, diğer kripto para borsaları da bu güncelleme için hazırlanıyor.

Cardano (ADA) fiyat durumu

Popüler altcoin projesi Cardano (ADA), 2023 yılına hızlı başlayan altcoin projelerinden biriydi. Son 30 günlük süreçte yüzde 50’nin üzerinde değer kazanan altcoin projesi, son 24 saatlik süreçte yüzde 3’lük bir değer kaybı yaşadı. Kriptoarena.com olarak fiyatını aktardığımız altcoin projesi, anlık olarak 0.37 dolardan işlem görüyor.

ADA 7 günlük fiyat performansı

Birçok yatırımcının uzun bir süredir patlama yaşamasını beklediği altcoin projesi ADA’nın son 24 saatlik işlem hacmi 374.296.588 dolar seviyesinde bulunurken, piyasa değeri ise 13.134.803.289 dolar seviyelerinde bulunuyor. Popüler altcoin projesi, en değerli 8.kripto para birimi olarak yatırımcıların karşısına çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/binance-bu-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Coinbase'den Bu 4 Altcoin İçin Önemli Duyuru!
KriptoArena
Coinbase'den Bu 4 Altcoin İçin Önemli Duyuru!

last Friday at 9:02 AM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics