Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

03/16/2024

·

80 views


Benzersiz ve Büyük Sorunlar Var! Ünlü Yatırımcı Bu Altcoin İçin “Kasıtlı Olarak Baskılanıyor” Diyerek Uyardı

Crypto Capital Venture'ın kurucusu Dan Gambardello, Cardano'nun (ADA) önünde yanlış verilerin ve olumsuz anlatıların oluşturduğu sorunlara dikkat çekti.Risk sermayedarlarının ve kripto veri şirketlerinin yanlış bilgiler yayarak bu duruma neden olduğunu vurguladı.ADA'nın fiyat performansının ve piyasa itibarının bu olumsuz anlatılardan etkilendiğini belirtti.Piyasa etkisi: Nötr


Benzersiz ve Büyük Sorunlar Var! Ünlü Yatırımcı Bu Altcoin İçin “Kasıtlı Olarak Baskılanıyor” Diyerek Uyardı

Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, Cardano’nın (ADA) yüksek potansiyelli bir altcoin olarak öne çıkarak yükselmesinin önünde birtakım ciddi engeller olduğunu öne sürerek önemli bir konuya dikkat çekti. Gambardello sıraladığı engelleri genel olarak “benzersiz” ve “büyük” olarak tanımlarken, bunların kripto para piyasasındaki çeşitli faktörlerin bir birleşimi olduğunu belirtti.

Cardano’nun Önündeki Engellere Işık Tuttu

Gambardello, Cardano‘nun önünde duran başlıca engellerden biri olarak altcoin’in sektörde karşı karşıya olunan yanlış veri ve en iyi oyuncular ve risk sermayesi şirketleri tarafından yayılan olumsuz anlatılarla beslenen karmaşaya işaret etti. Crypto Capital Venture’ın kurucusu bu durum için piyasadaki en iyi yarışmacı olmasına rağmen prestijli bir partiden dışlanma örneğini verdi. Bu engellere rağmen Cardano’nun en büyük on kripto para arasında yer almaya devam ettiğinin ise altını çizdi.

Bilindiği üzere kripto para piyasasındaki risk sermayedarlarının etkisi medya kuruluşlarına kadar uzanıyor ve Cardano gibi altcoin’ler hakkındaki anlatıların şekillendirmelerine olanak tanıyorlar. Gambardello, bu yatırımcıların medya şirketleri üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğunu ve Cardano’nun güçlü yönlerini veya başardıklarını doğru bir şekilde yansıtmayacak şekilde kendilerine göre belirli anlatıları teşvik etmelerini sağladığını vurguladı.

Cardano hakkındaki yanlış veriler ve olumsuz anlatıların genellikle iflas eden FTX Ventures gibi onları destekleyen risk sermayedarlarından etkilenen kripto veri şirketleri tarafından yapıldığını vurgulayan Gambardello, bu noktada önemli bir konuya dikkat çekti. Crypto Capital Venture’ın kurucusu, bu şirketlerin yatırım hedefleri nedeniyle Cardano gibi altcoin’leri çevreleyen pozitif verileri görmezden gelebildiklerini veya yanlış veriler raporlayabildiklerini hatta çıkarlarıyla uyumlu projeleri öne çıkarmayı tercih edebildiklerini söyledi. Ona göre bu durum Cardano gibi altcoin’lerin performansı hakkında yanlış anlatıların ve hatalı verilerin yayılmasına yol açıyor.

ADA’nın Güç Gösterme Mücadelesi

Cardano’yu çevreleyen olumsuz anlatılar nihayetinde altcoin‘in piyasa itibarını ve fiyat performansını etkiliyor. Cardano ağının yerel varlığı ADA, 1 dolar seviyesine ulaşma çabasına rağmen bu yazının hazırlandığı sırada son 24 saatte yüzde 1,89 değer kaybıyla 0,70 doları eşiğinin üzerinde kalma mücadelesi vermeye devam ediyor. Gambardello, piyasadaki yanlış verilerin yaygınlığının ADA’nın yükselişinin önüne geçmeye ya da büyümesini sınırlandırmaya devam edebileceğini de ekledi.

Gambardello’nun gözlemleri Cardano’nun kripto para piyasasında yaygın olarak tanınması ve benimsenmesi konusunda karşılaştığı önemli engellere ışık tutuyor. Proje bu engelleri aşmaya çalışırken en büyük 10 kripto para listesinde kalmayı başararak şimdiye kadar beklenen gücü gösterdiği görülüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/benzersiz-ve-buyuk...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Analist Yorumu: Bu Altcoin Uzun Süre Devam Edebilecek Ayı Baskısıyla Karşı Karşıya
CoinTürk
Analist Yorumu: Bu Altcoin Uzun Süre Devam Edebilecek Ayı Baskısıyla Karşı Karşıya

yesterday at 4:15 PM

·

11 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)