Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

10/25/2023

·

18 views


Beklenmedik balina hareketliliği: Cardano 3 ayın rekorunu kırdı

Son bir hafta içinde kripto piyasası balina faaliyetlerinde önemli bir artışa tanık oldu. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) üç ayı aşkın bir süredir en yüksek balina işlem seviyelerini...

Beklenmedik balina hareketliliği: Cardano 3 ayın rekorunu kırdı

Son bir hafta içinde kripto piyasası balina faaliyetlerinde önemli bir artışa tanık oldu. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) üç ayı aşkın bir süredir en yüksek balina işlem seviyelerini kaydetti.

Temmuz ayından bu yana görülmedi

Ünlü zincir içi kripto analiz platformu Santiment, bu önde gelen kripto para birimleri için balina işlemleri sayısının Temmuz ayından bu yana görülmemiş seviyelere yükseldiğini ortaya koydu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Verilere göre, özellikle Cardano, son yedi gün içinde yüzde 16’lık şaşırtıcı bir artış kaydederek balina işlemlerinde kayda değer bir yükseliş gördü. Benzer şekilde, Ethereum da aynı dönemde ETH’yi içeren mega işlemlerde yüzde 14’lük önemli bir artışa tanık oldu.

Balina aktivitesindeki bu beklenmedik artışlar, spot Bitcoin ETF’ine ilişkin yanlış haberlerin tetiklediği yakın tarihli bir kripto piyasası rallisinin hemen ardından geldi. Haber daha sonra yalanlanmış olsa da, piyasa katılımcıları ve uzmanlar hala resmi spot ETF’lerin yakında gelmesini bekliyor, bu da duyarlılığı “riske açık” hale getirdi ve kayda değer fiyat dalgalanmalarına neden oldu.

Öte yandan balina işlemlerindeki artışın doğrudan yakın bir fiyat artışına bağlanmaması gerektiğini belirtmek gerekir. Büyük yatırımcılar ellerindeki varlıkları elden çıkarmak ve kar elde etmek için bu fırsattan yararlanıyor olabilir ve bu da piyasa genelinde balina faaliyetlerinin artmasına yol açabilir. Buna rağmen gelişmeler, kurumsal yatırımcıların Bitcoin, Ethereum ve Cardano gibi kripto paralara artan ilgisini vurgulamakta ve dijital varlık alanının dinamiklerinde potansiyel bir değişimin sinyalini vermektedir.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/beklenmedik-ba...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Coinkolik

See more
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir
Coinkolik
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir

11/07/2023

·

16 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)