Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

07/14/2022

·

255 views


Beklenen An Yaklaşıyor! Bu Altcoin Ralliye Başlayabilir

Cardano blockchain ekosisteminde planlanan Vasil Hard Fork’a doğru ilerlerken, altcoin projesi ADA fiyatında bir artış hareketi görülmediği belirtiliyor. Yaklaşmakta olan Vasil Hard Fork’un etrafında çok fazla konuşmalar olduğu aktarılıyor. Cardano topluluğunun üyeleri, ağda önemli iyileştirmeler sunması için planlanan ve...

Beklenen An Yaklaşıyor! Bu Altcoin Ralliye Başlayabilir

Cardano blockchain ekosisteminde planlanan Vasil Hard Fork’a doğru ilerlerken, altcoin projesi ADA fiyatında bir artış hareketi görülmediği belirtiliyor. Yaklaşmakta olan Vasil Hard Fork’un etrafında çok fazla konuşmalar olduğu aktarılıyor. Cardano topluluğunun üyeleri, ağda önemli iyileştirmeler sunması için planlanan ve beklenen yükseltmenin başlatılmasını hevesle beklediklerini söylüyorlar.

Altcoin projesi artışa geçecek mi?

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Vasil Hard Fork ile Cardano ekosistemi içerisinde daha ucuz ve daha hızlı işlemler sunması ve bunun da daha fazla geliştiriciyi ağa çekecek bir gelişme olduğu belirtiliyor. Ayrıca, Cardano’nun ölçeklendirme ve Smart Contract işlevselliği, Vasil’in piyasaya sürülmesiyle geliştirileceği ve ilerleyeceği bekleniyor. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, güncellemenin henüz Cardano’nun ana ağı içerisinde yayınlanmamasına rağmen, 2022 yılının en belirleyici anı olarak Vasil Hard Fork’u seçtiklerini söylüyor:

Bir kilit anı tanımlamak her zaman zordur, ancak Vasil Hard Fork oldukça önemlidir.

Yükseltmenin ilk olarak başlangıçta geçtiğimiz ay başlaması planlanmış olmasına rağmen, Cardano’nun geliştiricisi Input Output Global (IOG), Vasil’in ana ağının lansmanını bu ayın sonlarına erteledikleri duyurusunda bulundu. IOG ekibine göre Vasil Hard Fork, Terra’da yaşanan çöküş sorununa vurgu yaparak diğer blockchain’lerle aynı hatayı yapmayı göze alamayacaklarını açıklıyorlar. Vasil’de yaşanan gecikmeye rağmen, projeye yönelik coşkuda herhangi bir düşüş yaşanmadığı belirtiliyor. Temmuz 2022’nin sonuna doğru ilerlerken, Cardano ekosistemi tutkunları ağdaki en önemli yükseltmelerden birini bekledikleri için heyecanlı olduklarını dile getiriyorlar.

Vasil Hard Fork’a rağmen ADA düşmeye devam ediyor

Bununla birlikte, Vasil yükseltmesinin etrafındaki heyecana rağmen, Cardano’nun yerel altcoin projesi ADA’nın fiyatında herhangi bir yansıma olmadığı görülüyor. IOG’nin Vasil ana ağ lansmanının, lansman tarihini açıklamasının ardından ADA fiyatının biraz da olsa yükseldiği hatırlatılıyor. Miting tarihinin yaklaştıkça devam etmesi bekleniyordu. Ancak, altcoin projesi ADA değeri son yedi gün içerisinde nispeten durgun bir fiyat hareketliliğinde olduğu bildiriliyor. Vasil Hard Fork’un bu ayın sonunda yayına başlayacağı duyurusu ile birlikte ise ADA’nın, son 24 saatte 0,42 dolar fiyat seviyesinde işlem görmeye devam ettiği görülüyor.

Cardano ekosistemi yerel altcoini ADA’nın bugün yaklaşık 0,44 dolar seviyesine kadar yükselmiş olmasına rağmen, kripto para biriminin fiyat hareketinin yinede beklentinin altında kaldığı belirtiliyor. Planlanan ana ağ lansmanına iki hafta kalması ile altcoin için bu süre içerisinde beklentide bir artış yaşanması bekleniyor. Böylece, önümüzdeki günlerde kripto para biriminin değerinin yükselmesine neden olması bekleniyor. Vasil’in Cardano ana ağını başlatacağı 2022 Temmuz’unun son haftasında beklentinin ise büyük olasılıkla artacağı belirtiliyor. Eğer beklenen olursa ADA fiyatının 0,5 doların üzerine çıkması bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/bu-altcoin-r...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!
KriptoArena
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!

11/21/2022

·

63 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X