Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

12/20/2022

·

168 views


Başlıca Cardano (ADA) Yenilikleri Açıklandı - Kripto Teknik Haber

cardano Cardano geliştiricileri, blockchain ve projelerle ilgili büyük yenilikleri ortaya koyuyor. Cardano ekosistemindeki bazı önemli iyileştirmeler, içinde faaliyet gösteren çeşitli geliştiriciler...

Başlıca Cardano (ADA) Yenilikleri Açıklandı - Kripto Teknik Haber
cardano
cardano

Cardano geliştiricileri, blockchain ve projelerle ilgili büyük yenilikleri ortaya koyuyor. Cardano ekosistemindeki bazı önemli iyileştirmeler, içinde faaliyet gösteren çeşitli geliştiriciler tarafından bugün açıklandı. Yenilikler, hem blok zincirin kendisini hem de bunun üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan uygulamaları içeriyor. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ile geliştirilen Cardano İyileştirme Önerisi anlamına gelen CIP- 1694, Cardano’da Voltaire aşamasına geçişin habercisi olacak zincir üstü yönetişim için bir mekanizmadır.

Geliştirici Jared Cordouan tarafından Kasım ayı sonlarında öne sürülen teklif şu anda oylama sürecinde. Hoskinson tarafından açıklandığı gibi Voltaire’in kendisinin, Cardano ağının geliştirilmesindeki son aşama olması ve merkezi olmayan yönetimin nasıl yapıldığı konusunda endüstrinin geri kalanına bir örnek oluşturması amaçlanıyor.

Bir başka önemli yenilik de, dcSpark ekibi tarafından Cardano yerel tokenleri için bir fiyat endeksinin geliştirilmesidir. Cardano, kripto endüstrisindeki en aktif olarak geliştirilen projelerden biri olmaya devam ediyor. Cardano, GitHub’da Polkadot (DOT), Cosmos (ATOM) ve Ethereum’dan (ETH) daha fazla günlük geliştirme etkinliğine sahip.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/baslic...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Djed Lansman Tarihi Açıklandı - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Djed Lansman Tarihi Açıklandı - Kripto Teknik Haber

last Wednesday at 4:08 PM

·

3 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X