Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/25/2024

·

77 views


Başarılı Analist Solana (SOL) Dahil Üç Altcoine Dikkat Çekti: "Önemli Bir Yükselişin Eşiğindeler!"

Güncelleme: 25.06.2024 - 17:40 Bitcoin piyasayı aşağıya çeken olayların etkisiyle sert düşüşler yaşıyor. Dün 59.000 doların altına kadar düşen BTC, sonrasında bir miktar toparlanarak 60.000 doların üzerine...

Başarılı Analist Solana (SOL) Dahil Üç Altcoine Dikkat Çekti: "Önemli Bir Yükselişin Eşiğindeler!"

Güncelleme: 25.06.2024 - 17:40

Bitcoin piyasayı aşağıya çeken olayların etkisiyle sert düşüşler yaşıyor. Dün 59.000 doların altına kadar düşen BTC, sonrasında bir miktar toparlanarak 60.000 doların üzerine çıktı.

BTC’deki toparlanma altcoinlere can suyu olurken bazı altcoinler çift haneli yükselişler yaşadı.

Altcoinlerde hareketlilik yaşanırken, başarılı analist Ali Martinez Shiba Inu (SHIB), Cardano (ADA) ve Solana’nın (SOL) önemli bir fiyat toparlanmasının eşiğinde olabileceğini belirtti.

X hesabından paylaşım yapan analist TD Sequential göstergesinin SHIB, SOL ve ADA için günlük grafikte satın alma sinyali sunduğuna dikkat çekerek, bir yükselişin yakın olabileceğini öne sürdü.

“TD Sequential Solana , ShibaInu ve Cardano günlük grafiklerinde satın alma sinyalleri sunuyor ve bu sinyaller için bu altcoinler için fiyat toparlanmasını öngörüyor!”

TD Sequential Göstergesi Nedir?

TD Sequential, yatırımcıların piyasa trendlerindeki potansiyel dönüm noktalarını belirlemek için kullandıkları popüler bir teknik analiz aracıdır. Tom DeMark tarafından geliştirilen gösterge, mevcut trendin tükendiğine işaret ederken olası fiyat dönüşlerinin tam zamanını belirlemeye yardımcı olur.

The TD Sequential presents buy signals on the daily charts of #Solana, #ShibaInu, and #Cardano, anticipating a price rebound for these #altcoins! pic.twitter.com/P8ZOYm9qTu

— Ali (@ali_charts) June 25, 2024

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/basarili-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bu İndikatöre Göre En Büyük Alım Fırsatı Bu Sekiz Altcoinde!
Bitcoin Sistemi
Bu İndikatöre Göre En Büyük Alım Fırsatı Bu Sekiz Altcoinde!

07/05/2024

·

39 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)