Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

02/08/2024

·

29 views


Başarılı Analist, Bitcoin ve Cardano'da Takip Edilmesi Gereken Seviyeleri Açıkladı "ADA İçin Ralli Kapıda" Dedi!

Güncelleme: 08.02.2024 - 17:04 Lider kripto para birimi Bitcoin dün akşam güçlü bir geri dönüş gerçekleştirerek 45.000 dolara yükselirken, altcoinleri de hareketlendirdi. BTC ve altcoinlerdeki yükseliş...

Başarılı Analist, Bitcoin ve Cardano'da Takip Edilmesi Gereken Seviyeleri Açıkladı "ADA İçin Ralli Kapıda" Dedi!

Güncelleme: 08.02.2024 - 17:04

Lider kripto para birimi Bitcoin dün akşam güçlü bir geri dönüş gerçekleştirerek 45.000 dolara yükselirken, altcoinleri de hareketlendirdi.

BTC ve altcoinlerdeki yükseliş yatırımcıları kısa vadede sevindirirken akıllara yükselişin devam edip etmeyeceği sorusunu getirdi.

Bu noktada pek çok analist kendi fikrini açıklarken bir analiz de başarılı analist Ali Martinez’den geldi.

İlk olarak Bitcoin’i değerlendiren Martinez, BTC’nin gelecekte 42,560 dolarlık kritik destek seviyesinin altına düşmesini beklemediğini söyledi.

BTC için yükselişin devam edeceğini düşünen analist, izlenmesi gereken ana direnç seviyelerinin 47.360 dolar ve 56.970 dolar olduğunu ifade etti.

“Bitcoin’in en son 1,02 milyon BTC’nin işlem yapıldığı 42.560 dolarlık destek seviyesinin altına düşmeye devam etmesi şaşırtıcı olacaktır.

Bunun tersine, izlenmesi gereken ana direnç seviyeleri 47.360 dolar ve 56.970 dolardır.”

With 1.02 million $BTC last transacting within the $42,560 price range, it would be surprising to see #Bitcoin sustain a drop below this critical support level in the future. Conversely, the main resistance levels to monitor are $47,360 and $56,970. pic.twitter.com/uu3jNzLhXp

— Ali (@ali_charts) February 8, 2024

“Cardano (ADA) Yüzde 32 Yükselebilir!”

Bitcoin’den sonra popüler altcoin Cardano’yu inceleyen analist, Cardano fiyatında potansiyel bir yükseliş öngörüyor.

Bu noktada ADA’nın günlük grafiğinde alçalan bir üçgen formasyonu oluşturduğunu belirten analist, ADA’nın 0,53 doların üzerinde devamlı bir günlük kapanış yapmasının %32’lik bir rallinin başlamasına yol açabileceğini iddia etti.

“Cardano günlük grafikte alçalan üçgen oluşumunun işaretlerini gösteriyor.

0,53 doların üzerinde sürekli bir günlük kapanış, %32’lik bir rallinin başlamasına yol açabilir ve potansiyel olarak ADA’yı 0,68 dolara kadar itebilir!”

Cardano yazım esnasında 0,52 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

#Cardano shows signs of a descending triangle formation on its daily chart. A sustained daily close above $0.53 could lead to the start of a 32% rally, potentially pushing $ADA up to $0.68! pic.twitter.com/DoizuVPiRI

— Ali (@ali_charts) February 8, 2024

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/basarili-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Rekor! Kurumsal Yatırımcılar BTC'de Yükselirken Bu İki Altcoinde Düşüş Bekliyor!
Bitcoin Sistemi
Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Rekor! Kurumsal Yatırımcılar BTC'de Yükselirken Bu İki Altcoinde Düşüş Bekliyor!

last Monday at 9:49 PM

·

15 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)