Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

12/29/2022

·

158 views


Dev balinaların yoğun bir şekilde satın aldığı iki kripto para!

Popüler bir blockchain ve kripto analiz platformu, büyük balinaların yoğun bir şekilde bu iki kipto parayı biriktirdiğini ortaya koyuyor. Balinaların akümülasyon yaptığı iki kripto para: Cardano (ADA) ve...

Dev balinaların yoğun bir şekilde satın aldığı iki kripto para!

becommer_koinmedya

Popüler bir blockchain ve kripto analiz platformu, büyük balinaların yoğun bir şekilde bu iki kipto parayı biriktirdiğini ortaya koyuyor.

Balinaların akümülasyon yaptığı iki kripto para: Cardano (ADA) ve Litecoin (LTC)

Popüler bir kripto analiz firması, büyük kripto para balinalarının yoğun bir şekilde Cardano (ADA) ve Litecoin (LTC) biriktirdiğini açıkladı.

İlginizi çekebilir:

Dev balinaların yoğun bir şekilde satın aldığı iki kripto para!

Santiment, balina ve köpekbalığı olarak tabir edilen yatırımcılar tarafından yapılan akümülasyonlar göz önüne alındığında, Cardano (ADA)’nın değerinin düşük olduğunu söylüyor.

“Bu açıdan bakıldığında, Cardano’nun değeri aşırı derecede düşük olabilir mi? 100.000 ila 10 milyon ADA’ya sahip olan köpek balıkları ve balinaların son altı hafta içinde agresif bir şekilde akümülasyon yaptığını gösteren veriler, kesinlikle böyle bir durumu ortaya koyuyor.”

İlgili: Portföyündeki ADA’ların tamamını satan analistten dikkat çeken Cardano yorumu!

Santiment’e göre, ADA’nın fiyatı ile akümülasyon hacmi arasında bir uyuşmazlık var. Ve bu da yükselişe işaret ediyor.

“Fiyat ve balina faaliyetleri arasında bir uyuşmazlık görüyorum. BULLISH.

ADA’daki satış baskısı da azalıyor.

“Satıcılarda tükenmişlik belirtileri var. Her büyük fiyat düşüşünde, zararla hareket eden daha az coin oluyor. Bu da BULLISH bir işaret.

Santiment’e göre, günlük grafikte hacimde görülen boşluk, yukarı yönlü bir hareketin sinyalini verebilir.

“Hacim açığını doldurma noktasına geldik. Bu seviyelerden ciddi alımlar bekleyebiliriz. BULLISH.”

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, ADA 0,247$’dan işlem görüyor.

Bu arada, Santiment’in Litecoin analizi, Bitcoin paritesinde LTC’nin fiyat oranının BTC karşısında hala arttığını tespit etti. Bitcoin karşısındaki fiyat oranı, bir Bitcoin satın almak için gereken Litecoin miktarını gösterir. Litecoin grafiğinde bu oranın artışı, büyük LTC yatırımcıları ve adreslerindeki artışla da örtüşüyor.

“Mayıs ayından itibaren büyük adreslerin sayısı daha önce olmadığı seviyelere ulaşırken, Litecoin’in Bitcoin karşısındaki değeri yükselemeye devam ediyor. 12 Haziran’dan bu yana LTCBTC fiyat oranı %130 arttı. Ağ da iki yıl içinde 1.000’den fazla LTC adresine ulaştı.”

Litecoin, yazımızı yayına hazırlarken CoinMarketCap verilerine göre, 66.17$’dan işlem görüyor.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/balinalarin-yogun-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin
Koinmedya
Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin

02/16/2023

·

66 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics