Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

02/08/2023

·

69 views


Balinaların ilgi gösterdiği bu altcoinde %40 yükseliş beklentisi

Balina faaliyetleri bir altcoine işaret ediyor. Söz konusu coin ile ilgili en son böyle bir balina hareketliliği yaşandığında fiyat yüzde 40 yükselmişti. Şimdi de benzer bir yükseliş gelir mi? Balinaların...

Balinaların ilgi gösterdiği bu altcoinde %40 yükseliş beklentisi

becommer_koinmedya

Balina faaliyetleri bir altcoine işaret ediyor. Söz konusu coin ile ilgili en son böyle bir balina hareketliliği yaşandığında fiyat yüzde 40 yükselmişti. Şimdi de benzer bir yükseliş gelir mi?


Balinaların ilgi gösterdiği bu altcoinde %40 yükseliş beklentisi

Kripto para analiz platformu Santiment’in sağladığı verilere göre, piyasada balina adıyla bilinen ve yüklü miktarlarda coin alan yatırımcıların bir altcoin ile ilgili faaliyetleri dikkat çekiyor. 2023 yılının başından bu yana balinaların Cardano (ADA) aktifliği önemli ölçüde arttı. Özellikle 100.000 dolar değerinde ADA içeren işlemlerin sayısı çok yükseldi. Böyle bir yükseliş en son olduğunda, Cardano fiyatı sadece bir hafta içinde yüzde 40 değer kazanmıştı.

İlgili – Analist Van de Poppe: Bitcoin bu seviyeyi korursa 28.000 dolar olur

Santiment (@santimentfeed), Twitter’de yaptığı paylaşımda şu bilgileri veriyor:

“Cardano balina sayısı 2023’te yükseldi. Ayrıca büyük ADA işlemleri de dikkat çeken oranda arttı. En son bu kadar 100.000 doların üzerinde ADA işlemi olduğunda Mayıs 2022 tarihiydi. Ve fiyat da söz konusu haftanın başındaki seviyeden Haziran başında gördüğü yerel zirveye kadar yüzde 36 yükselmişti.”

🐳 #Cardano whale numbers have risen in 2023, and large transactions have notably broken out. The last time there were this many $100k+ $ADA transactions was in May, & its price jumped +36% from the beginning of that week until its local top in early June. https://t.co/GTuBl9DKWA pic.twitter.com/9GSnMqlomB

— Santiment (@santimentfeed) February 7, 2023

Santiment’in paylaştığı verilere daha yakından baktığımızda şunu görüyoruz. Bakiyesi 1 milyon ile 100 milyon ADA olan adres sayısı 2023 yılının başından bu yana yüzde 36 yükseldi. Böylece tokenin fiyatı da buna uygun bir tepki verdi. Son bir ayda Cardanı fiyatı yüzde 59 oranında yükseldi.

Şimdi de benzer bir senaryo oluşmaya başladı. Bundan dolayı Cardano fiyatı yılın başından bu yana değerini iki kat artıracak bir konuma yaklaşıyor olabilir. Özellikle de böyle büyük ADA balinası hareketleri devam ederse.

İlgili – Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analiste göre bu altcoin parabolik ralli yapabilir

ADA fiyatı şu an 0,4 dolar civarında işlem görüyor. Ancak bu seviyenin ilerisinde güçlü satış baskısı ile karşı karşıya. Buna rağmen buradan çok fazla düşüş için de acelesi yok.

Kaynak

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/balinalarin-ilgi-g...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği 4 altcoin
Koinmedya
İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği 4 altcoin

02/22/2023

·

69 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics