Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

11/21/2022

·

155 views


Balinaların aniden almaya başladığı önemli kripto para

Kripto para piyasası FTX krizinin sonuçlarıyla mücadele ederken, balinalar bir […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Balinaların aniden almaya başladığı önemli kripto para

Balinaların aniden almaya başladığı önemli kripto para

Kripto para piyasası FTX krizinin sonuçlarıyla mücadele ederken, balinalar bir kripto paraya artan oranda alım ilgisi göstermeye başladı. İşte, söz konusu olayın ayrıntısı ve önemli sebebi.


Kripto para sektöründe büyük işlemleri takip ederek bildiren platform WhaleStats, son 24 saatte 100 en büyük BSC balinasının satın aldığı coinlerden ilk 10 ile ilgili önemli bir bilgiye paylaştı. Buna göre 100 büyük BSC balinasının en çok satın aldığı 10 coin arasında Cardano (ADA) da var.

Buna ek olarak bir de Cardano artan orada on-chain faaliyet yaşıyor. Özellikle FTX krizinden sonra Cardano’daki yeni adres sayısında yüzde 400’lük bir artış söz konusu.

İlgili – Cardano (ADA) kurucusundan kripto para piyasasına yeni uyarı!

WhaleStats – the top 1000 BSC richlist (@WhaleStatsBSC) hesabı Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Son dakika: Cardano ADA, son 24 saatte en büyük 100 BSC balinasının en çok satın aldığı 10 coin arasına geri döndü. Listede aynı zamanda SOL, DOGE, CEEK, vBUSD ve USDZ de var.”

JUST IN: $ADA @CardanoStiftung is back on top 10 purchased tokens among 100 biggest #BSC whales in the last 24hrs 🐳

We've also got $SOL, $DOGE, $CEEK, $vBUSD & $USDZ on the list 👀

Whale leaderboard: https://t.co/0SYnjwi8I0#ADA #whalestats #babywhale #BBW pic.twitter.com/hja91sJ1xZ

— WhaleStats – the top 1000 BSC richlist (@WhaleStatsBSC) November 14, 2022

Uzmanlar, FTX çöküşünü kripto para sektörünün ve yılın en büyük krizi olarak nitelendiriyor. Ancak bu kriz göreceli olarak Cardano’ya daha az dokundu.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson ise FTX’in sebep olduğu bu çöküşün birçok kripto para şirketini vurduğunu bildiriyor. Ayrıca daha fazla kripto şirketini etkilemeye devam edecek. Buna rağmen Charles Hoskinson bir şey konusunda sevinçli. Çünkü tüm bu yaşananlarda Cardano’nun adı hiç geçmiyor.

İlgili – 2022 FIFA Dünya Kupası’yla yükselecek 3 kripto para

Cardano’ya odaklanan Twitter hesabı ADA Whales de Cardano’nun mevcut krizdeki durumundan övgüyle bahsediyor. Şöyle deniliyor:

“Cardano, birçok alanda topluluğa kendi kendini yönetme özgürlüğü sağlayan bir proje. Buna güvenlik, merkezsizlik, bilim, adil erişim ve zincirde her şeyi yapmaya açık olma da dahil. Cardano özgürlük konusunda çoğuna göre çok saçma bir yer olarak görülebilir. Bunu isteyen tüm grupları bize katılmaya davet ediyoruz.”

Cardano fiyatı şu an 0.033 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 1.77 oranında yükseldi.

Kaynak

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/balinalarin-aniden...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...
Koinmedya
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...

01/05/2023

·

76 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X