Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/21/2022

·

202 views


Balinalar Bu Altcoin’i Satıyor: Düşüş Bekleniyor!

Kripto para piyasaları dev kripto para borsası FTX’in iflasının hemen ardından düşüşe geçti. Son günlerde inanılmaz bir balina aktivitesi görülen bu altcoin projesi için balinalar satış emri veriyor! Peki neden? İşte uzman görüşleri… Önde gelen altcoin projesi balinaların satış...

Balinalar Bu Altcoin’i Satıyor: Düşüş Bekleniyor!

Kripto para piyasaları dev kripto para borsası FTX’in iflasının hemen ardından düşüşe geçti. Son günlerde inanılmaz bir balina aktivitesi görülen bu altcoin projesi için balinalar satış emri veriyor! Peki neden? İşte uzman görüşleri…

Önde gelen altcoin projesi balinaların satış baskısı altında!

Kripto para piyasalarında son günlerde yaşanan FTX iflası, büyük cüzdan yatırımcıları olan balinaların satış baskısına yol açıyor. Cardano fiyatı, önde gelen balinaların satış baskısına rağmen 0,34 dolar seviyesinin üzerinde kendine yer buldu. Balinalar, Mayıs 2022’den bu yana 204 milyon dolar değerinde 600 milyon ADA token’ı sattı.

bitci728-90yeniuye

Lider altcoin projesi Ethereum’un katili olan altcoin Cardano, FTX’in likidite krizine ve kriptodaki kan gölüne yanıt olarak geçtiğimiz hafta yüzde 11 değer kaybetti. Cardano, FTX ile tetiklenen kripto ayı piyasasında piyasa değerine göre ilk 30 kripto para biriminde diğer altcoinlerin çoğundan daha iyi performans gösterdi. Cardano fiyatı bugün 0.30 dolara düşmeden önce desteği 0.38 dolardan kırdı.

Cardano şu anda boğaların ana desteğin üzerindeki günü 0.38 dolardan kapatmak için oybirliğiyle yaptığı baskının ortasında 0,34 dolardan el değiştiriyor. Popüler kripto para analisti John Isige, Cardano’nun fiyat rallisinin, riskten kaçış piyasa hissiyatı göz önüne alındığında kısa ömürlü olabileceğine inanıyor.

Cardano, kapitülasyon belirtileri gösteriyor!

Şebeke Gerçekleşen Kâr/Zararı gerçek fiyat göstergesine bölerek değerlendirildiğinde, Cardano’nun Mart 2020’ye benzer teslim olma işaretleri gösterdiği açıktır. Net gerçekleşen kâr/zarar metriği, varlığı harcayan tüm sahipler tarafından gerçekleştirilen kâr veya zararın genel büyüklüğünü gösterir. Bir token son hareket ettiğinde fiyata göre değerlendirilir.

Büyük kapitülasyon olayları genellikle iki dalga halinde gerçekleşir, ikinci dalga birinciden daha kısadır. İlk dalga, ikinci dalgadan önce hızlı kar elde etmek isteyen yatırımcıları cezbeder.

Ünlü kripto analisti ve yatırımcısı RektCapital ise bir yardım rallisinin devam etmesi için Cardano fiyatının haftayı 0,36 doların üzerinde kapatması gerektiğine inanıyor. Bu olmadıkça, Cardano fiyatı için destek olarak 0,33 dolar seviyesinin devreye girmesi mümkün.

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere Ethereum katili Cardano, son bir haftalık süreçte yüzde 18 düşüş yaşarken, anlık olarak popüler altcoin 0.34 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 12.100.609.715 dolar seviyesinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/balinalar-bu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Dev Haber: Bu 6 Altcoin 6 Ayrı Ortaklık Duyurdu!
KriptoArena
Dev Haber: Bu 6 Altcoin 6 Ayrı Ortaklık Duyurdu!

02/09/2023

·

32 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics