Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

10/31/2023

·

23 views


Balinalar Bu Altcoinden 24 Milyon Dolarlık Alım Yaptı › COINTURK

Fed toplantısına 24 saatten az zaman kaldı ve karar açıklandıktan sonra Powell’ın yapacağı açıklamalar son derece önemli olacak. BTC yazı hazırlandığı sırada 34.500 dolara yakın seyrediyor. Altcoinler gün...

Balinalar Bu Altcoinden 24 Milyon Dolarlık Alım Yaptı › COINTURK

Fed toplantısına 24 saatten az zaman kaldı ve karar açıklandıktan sonra Powell’ın yapacağı açıklamalar son derece önemli olacak. BTC yazı hazırlandığı sırada 34.500 dolara yakın seyrediyor. Altcoinler gün boyu önemli kazanımlar elde etse de yükseliş şimdilik durdu. Peki Cardano (ADA) cephesinde son durum ne?

Cardano (ADA)

Uzun süredir Cardano cephesinden bir ortaklık, anlaşma duyurusu gelmiyordu. Piyasalar hareketlenmeye başlayınca Hoskinson da bir şeyler yapmanın zamanını geldiğini düşünmüş olmalı. Cardano blockchain’in arkasındaki şirket olan Emurgo bugün Institute of Blockchain Singapore (IBS) ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Duyuruda vurgulandığı üzere, “Cardano’nun eğitim sürecini destekleyecek” olan anlaşma ağdaki ürünlerin benimsenmesine katkı sağlayabilir.

On-chain cephede ağ aktifliği artıyor. Aşağıdaki grafik, Cardano’nun günlük benzersiz aktif adres sayınının 30 bin civarında dolaştığını gösteriyor. Aktif adresler metriği, geçerli ağ işlemlerini gerçekleştiren benzersiz adreslerin sayısının günlük toplamıdır.

Eğer benzersiz aktif adreslerin sayısı artıyorsa bu ağdaki ilginin güçlendiğini, ADA Coin talebinin artabileceğini gösterir.

ADA Coin Kaç Dolar Olur?

Tarihsel olarak aktif adresler sayısı bu seviyelerde olduğunda ADA Coin fiyatının artması beklenir. En son Temmuz ayında benzer bir tablo fiyatın 0,35 dolara yükselmesini sağlamıştı. Mevcut şartlarda on-chain verilerin iyileşiyor olması 0,3 doların destek olarak sağlamlaşmasına yardımcı olabilir.

Balina faaliyetleri de ADA Coin fiyatı için umut verici görünüyor. Santiment’e göre, balinalar (1 milyon ila 100 milyon ADA tutan adresler) 23 Ekim ve 31 Ekim tarihleri arasında yaklaşık 43 milyon dolarlık ADA Coin aldı.

Balina talebi ve artan ağ aktifliği bile 0,3 dolarlık destek bölgesinin korunabileceğini söylüyor. Eğer bu bölgenin üzerinde kapanışlar devam ederse 0,35 dolarlık maliyet bölgesine bir hareket görebiliriz. Fiyat bugün 0,3 doları aşsa da tekrar kritik eşiğin altına indi ve 0,27 dolar altı kapanışlar yükseliş beklentisini tersine çevirebilir.

Günlük grafikte 0,288 dolar üstü kapanışlar yeniden fiyat sıçraması ihtimali olduğunu gösteriyor. Ancak günlükte 0,305 dolar aşılmadan güçlü bir dipten dönüş senaryosundan bahsetmek güç. Yukarı yönlü hedefler 0,33 ve 0,38 doların ardından 0,42 ve 0,46 dolardır.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/balinalar-bu-altco...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
6’da 6 Oldu! İlk 10 Kripto Para Arasında, Peki Fiyat Katlanacak Mı?
CoinTürk
6’da 6 Oldu! İlk 10 Kripto Para Arasında, Peki Fiyat Katlanacak Mı?

last Thursday at 4:00 AM

·

11 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)